comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Giroud için Fenerbahçe ve Beşiktaş itirafı

10 Ocak 2018, Çarşamba 10:36
Giroud için Fenerbahçe ve Beşiktaş itirafı

Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin ilgilendiği konuşulan Olivier Giroud'un menajeri Michael Manuello oyuncusunun geleceğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin transfer çalışmaları doğrultusunda Olivier Giroud için nabız yokladığı iddia edilmişti. Olivier Giroud'un menajeri Michael Manuello oyuncusuyla ilgili ilk kez konuştu. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!


Olivier Giroud, Fenerbahçe veya Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Beşiktaş'ın bu transferde daha çok istekli hale gelmesi sonrası konuşan Olivier Giroud'un menajeri Michael Manuello, ülke basınına verdiği röportajda transferi düşünmediklerini söyledi.

Le Figaro'ya konuşan, Olivier Giroud'un menajeri Michael Manuello: "Giroud, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Çin kulüpleriyle ilgilenmiyor. Sezonun 2. yarısı önemli. İkinci yarı Arsenal'de kalacak. Arsenal'den ayrılmanın oyuncuma bir faydası olmaz. Giroud henüz emeklilik yaşına gelmiş değil. Bu yüzden oyuncumun zihninde şu an için para yok" diye konuştu.
Bu açıklama sonrası sözleşmesi 2019 yılına kadar devam eden Olivier Giroud'un Arsenal'de kalması ağırlık kazandı.
 

Giroud'un bu sezon Arsenal performansı


Bu sezon 15 maçta 373 dakika sahada kalan Giroud, 4 gol kaydetti. Fransız golcü eski performansından uzak bir tablo sergiledi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!