comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Garry Rodrigues'ten Galatasaray itirafı! "Fenerbahçe çok istedi"

15 Temmuz 2019, Pazartesi 12:11
Garry Rodrigues'ten Galatasaray itirafı!

Fenerbahçe'nin yeni transferi Garry Rodrgiues, Hollanda basınına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Garry Rodrigues, Hollanda basınına verdiği röportajda sarı lacivertlilere transfer sürecinden bahsetti. Rodrigues, Galatasaray'da iyi bir dönem geçirdiğini ancak Fenerbahçe'nin kendisini transfer etme konusunda istekli davrandığını söyledi. Voetbal Internacional'e konuşan Rodrigues'in sözleri şu şekilde:

"FENERBAHÇE BANA SAHİP OLMAK İSTEDİĞİNİ GÖSTERDİ"
"Galatasaray ile iyi zamanlar geçirdim ve kulüple taraftarlara çok saygı duydum ama Fenerbahçe bana sahip olmak istediğini gösterdi. 2 yıllığına kiraladılar ve ben de Avrupa'ya dönmek istedim. Fenerbahçe'de insanların transferim için mutlu olduklarını gördüm. Şehrin geri kalanının ne düşündüğünü bilmiyorum. Henüz sokağa çıkamadım, sağlık testleri ve eğitimlerle meşguldüm."

"FENERBAHÇE İLE İYİ BİR SEZON GEÇİRMEYİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM"

"Geçen yılın Fenerbahçe için felaket geçtiğini biliyorum. Elbette Fenerbahçe gibi kaliteli bir kulüpte böyle bir şeyin tekrarına izin verilmez. Max Kruse, Vedat Muriqi gibi pek çok iyi oyuncular kadroya katıldı. Fenerbahçe ile iyi bir sezon geçirmeyi dört gözle bekliyorum."

"AL ITTIHAD'DA HOCAM BENİ İSTEMEDİ"

"Al Ittihad'da teknik direktör bana ihtiyacı olmadığını söyledi. Bunu duyan tek oyuncu bendim. Görüşünüşe göre sorunu kişiseldi ama üzücü bir durum. Gerçekten büyük bir kulüp olan Al Ittihad'da iyi bir zaman geçirdim. Suudi Arabistan'da futbol gerçekten yaşanıyor ama Fenerbahçe bana ikinci evimde oynama şansı sundu. Onlara minnettarım."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!