comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Garry Rodrigues'in bedelsiz gelişi Suudi Arabistan'ı karıştırdı

16 Temmuz 2019, Salı 02:34
Garry Rodrigues'in bedelsiz gelişi Suudi Arabistan'ı karıştırdı

Garry Rodrigues'in Fenerbahçe'ye bedelsiz olarak kiralanmasına Al Ittihad taraftarları büyük tepki gösterdi. Öte yandan Suudi kulübüne, Suudi Arabistan'da Spordan Sorumlu Hükümet Kurumu olan General Sport Authority'dan yazı gönderildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Al Ittihad'dan bedelsiz olarak transfer ettiği Garry Rodrigues, Suudi Arabistan'ı karıştırdı. Al Ittihad taraftarları Garry Rodrigues'in bedelsiz olarak kiraya verilmesinden dolayı yönetimi suçlarken, kulübe transferin mali detaylarının açıklanması için yazı gönderildi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Garry Rodrigues'in Fenerbahçe'ye transferi

  Al Ittihad taraftarları geçen sezon beklenen performansı gösterememesine rağmen 10 milyon 250 bin dolara transfer ettikleri bir futbolcunun bedelsiz gönderilmesine tepkili. Taraftarlar, kulübün skandal bir şekilde yönetildiğini ve böyle yönetilmesi halinde FIFA'daki dosyaların birikeceğini savundu. 

AL ITTIHAD KULÜBÜNE RESMİ MEKTUP GÖNDERİLDİ
Öte yandan Suudi Arabistan basınında Ariyadhiah'ın haberine göre, Suudi Arabistan'da spordan sorumlu hükümet organı Genel Spor Kurumu'nun, Al Ittihad'a Garry Rodrigues transferinin mali detaylarının açıklanması yönünde resmi bir yazı gönderdiği öne sürüldü

Fenerbahçe kulübü tarafından Garry Rodrigues'in 2 yıllığına bedelsiz kiralandığı açıklanmıştı. Al Ittihad kulübünden transferin mali detayları hakkında resmi açıklama yapılmayınca, taraftarlar Garry Rodrigues'in bedelsiz gönderilmesine büyük tepki gösterdi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)