comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Garry Rodrigues: "Suçlamaları kendime yakıştıramıyorum"

14 Şubat 2020, Cuma 20:21
Garry Rodrigues:

Sezonun ilk yarısında Galatasaray derbisini sakatlığı nedeniyle kaçıran Fenerbahçeli Garry Rodrigues, aynı durumun tekrarlanması hakkında açıklama yaptı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin kanat oyuncusu Garry Rodrigues bu sezon Galatasaray derbilerinden önce sakatlanması hakkında çıkan spekülasyonlara sosyal medya hesabından yanıt verdi. Garry Rodrigues suçlamaları kendisine yakıştırmadığını ve üzüldüğünü belirtti.
 

Garry Rodrigues'ten sakatlık açıklaması


Instagram hesabından açıklama yayınlayan Garry Rodrigues, sezonun ilk yarısında olduğu gibi, yine Galatasaray derbisinden önce sakatlanması nedeniyle açıklamada bulundu.

"ASILSIZ YAKIŞTIRMALAR GERÇEĞİ YANSITMIYOR"
1 ay sahalarda uzak kalacağı belirtilen Garry Rodrigues, "Sakatlığımdan ötürü kaçıracağım maçların hayal kırıklığını ve üzüntüsünü yeterince yaşadığım bu dönemle yapılan asılsız yakıştırma ve yorumlar gerçeği yansıtmıyor. Ayrıca üzülüyor ve bu suçlamaları kendime yakıştırmıyorum. Kulübümüz omuz omuza şampiyonluğa dediği bu sezonda en kısa sürede takıma katkı sağlamak için hazır olmak istiyorum." ifadelerini kullandı.
 

Garry Rodrigues'in Fenerbahçe performansı


Garry Rodrigues bu sezon Süper Lig'de Fenerbahçe formasıyla 18 maçta görev aldı. Garry Rodrigues bu 18 maçta 3 gol attı ve 5 asist yaptı. Tüm kulvarlarda ise 3 gol, 6 asistlik performans sergiledi. 

FENERBAHÇE'DEN SAKATLIK AÇIKLAMASI

Akşam antrenmanında ağrı hisseden futbolcumuz Garry Rodrigues antrenmanı tamamlayamamıştır. Oyuncumuzun çekilen MR'ı sonucu sol bacak, üst arka adale (hamstring) alt yapışma yerinde kısmi yırtık (2. derece) tespit edilmiştir. Oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)