comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Frey'den transfer açıklaması: "Futbol oynamak için doğmuşum"

02 Mayıs 2020, Cumartesi 17:46
Frey'den transfer açıklaması:

Fenerbahçe'nin Nürnberg'e kiralık yolladığı Michael Frey, Alman basınına transfer açıklamasında bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin Almanya Bundesliga 2 ekibi Nürnberg'e satın alma opsiyonuyla 1 yıllığına kiraladığı İsviçreli futbolcu Michael Frey karantina günleri ve transfer ihtimalleri hakkında Nürnberger Zeitung sitesine konuştu.
 

Michael Frey Fenerbahçe'ye dönecek mi?


Seyircisiz bile olsa futbol oynamak istediğini söyleyen Frey, "Eski gibi tekrar futbol oynayabilmeyi dört gözle bekliyorum. Taraftarlarımızın tribünde olmasını istiyoruz ama seyircisiz maçlar hiç oynamaktan daha iyi. Umarım sezonu bitirebiliriz. Şimdilerde ligin nasıl devam edeceğini tartışıyoruz. Lig tekrar başladığında zinde ve hazır olacağız. Futbol oynayamaya hazırız çünkü mesleğimiz bu." ifadelerini kullandı.

"GELECEĞİM KONUSUNDA SAKİN VE RAHATIM"
Fenerbahçe'ye dönmesi ya da Nürnberg'te kalması hakkında fazla düşünmediğini aktaran Frey, "Ben futbol oynamak için doğmuşum. Futbol dışındaki hayat daha önemli ama bu sevgimi etkilemiyor. Geleceğim hakkkında endişeli değilim, sakin ve rahat olmaya çalışıyorum. Her günde evde idman yapmaya devam ediyorum. 3 yıldır İsviçre'den ve ailemden uzağım. Bu duruma alıştım." dedi.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"