comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fortuna Sittard'dan Fenerbahçe'ye transfer! Canlı yayında açıkladı

14 Haziran 2020, Pazar 01:27
Fortuna Sittard'dan Fenerbahçe'ye transfer! Canlı yayında açıkladı

Acun Ilıcalı, Fortuna Sittard'ı satın alma konusunda anlaşma aşamasında olduğunu söyledi ve Fenerbahçe hakkında konuştu. 

FutbolArena - Fortuna Sittard kulübünü satın olacak Acun Ilıcalı, anlaşma aşamasında olduğunu söyleyerek tasarladığı projeyi anlattı. 

Başta Fenerbahçe olmak üzere Türk futboluna önemli yetenekler kazandırmak istediğini söyleyen Acun Ilıcalı, Beyaz TV canlı yayında Fortuna Sittard projesi hakkında açıklamalarda bulundu. 
ACUN ILICALI FORTUNA SITTARD PROJESİNİ ANLATTI

Türkiye'de Altınordu'yu düşünün. Fortuna Sittard öyle bir proje. Fenerbahçe'nin bu konuda önceliği olacaktır. Fenerbahçe başta olmak üzere Türk futboluna önemli yetenekleri kazandırmak istiyorum. Fenerbahçe'de tribünleri ayağa kaldıracak bir futbolcu inşallah Fortuna Sittard'dan gelmiş olacak. 

FENERBAHÇE HAKKINDA

Bu sene talihsizlik diyorum. Hakem camiasında art niyet olduğunu düşünen biri değilim. Hata payı var. Belki Fenerbahçe bu sezon gerçek anlamda tam ritm yakalamışken, özellikle Başakşehir maçı. Üst üste başına gelen hakem hataları oldu. Başka zaman dikkat edilmeyip, o maça denk gelen ince detaylar oldu. Bunları değerlendirdiğim zamanda zirvede olacak bir Fenerbahçe vardı. Ancak orada takım ritmini kaybetti. Tek kelimeyle yarıştan geri çekildi. Bence çok iyi sezon oluyordu. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!