comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Ukraynalı gazeteci: "Konoplyanka ve Fenerbahçe..."

25 Haziran 2019, Salı 17:32
Flaş! Ukraynalı gazeteci:

Ukraynalı futbolcu Konoplyanka'nın menajerini değiştirdiği ve Fenerbahçe'nin yıldız isim için önemli bir seçenek olduğu iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Konoplyanka ile ilgili Ukraynalı gazeteci Spivakovsky, önemli değerlendirmelerde bulundu. Yıldız futbolcunun menajerini değiştirdiğini söyleyen Spivakovsky, bu değişikliğin transferde önemli bir rol oynayacağını söyledi. 

"MENAJERİNİ DEĞİŞTİRDİ"
Konoplyanka menajerini değiştirdi. Ramadani yeni menajeri oldu. Ramadani Konoplyanka'yı ciddi bir kulüple görüştürebilir. Bunun dışında Süper Lig de bir seçenek. Bu seçeneklerden biri de Fenerbahçe. Fenerbahçe 6 ay bekledikten sonra ön protokol yaparak daha sonra Konoplyanka'nın serbest kalmasını da bekleyebilir. 

Schalke ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Konoplyanka'nın yeni menajeri olduğu iddia edilen Ramadani aynı zamanda Ozan Tufan ve Cengiz Ünder'in de menajerliğini yapıyor. 
 

Konoplyanka'nın Schalke performansı


Konoplyanka bu sezon Bundesliga'da Schalke formasyla 13 maçta sahaya çıktı ve 654 dakika görev aldı. Ukraynalı futbolcu 1 gol attı, 1 asist yaptı. Konoplyanka tüm kulvarlarda ise 21 maçta 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi. Konoplyanka'nın 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!