comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Selahattin Baki'den Galatasaray'a çağrı!

10 Nisan 2023, Pazartesi 23:23
Flaş! Selahattin Baki'den Galatasaray'a çağrı!

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Fatih Karagümrük maçının ardından "Fenearbahçe bu akşam herkesin gözü önünde 3. kez şampiyonluk yarışından koparılmaya çalışıldı." dedi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 28. haftasında deplasmanda Fatih Karagümrük'ü 4-1 mağlup etti. 
Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
Fenerbahçe yine bu akşam herkesin gözünün önünde bu sezon 3. kez şampiyonluk yarışından koparılmaya çalışıldı. Net penaltıyı ne sahadaki hakem görebildi, ne VAR'dakiler uyardı. Bu artık kabul edilemez noktaya geldi. Günlerdir algılar. Lale Orta diyorlar. MHK diyorlar. Bu hakemler Fenerbahçe'yi şampiyon yapacak algıları. Bu hakemler Fenerbahçe'yi şampiyon yapacak algıları. Çatır tiyatrosuna döndü.

SELAHATTİN BAKİ'DEN GALATASARAY VE ERDEN TİMUR'A

"Salı günleri normalde olması gereken ama şu ana kadar bir türlü adaletin bekçileri rakibimiz bir program yapacaktır. Kendilerine önümüzdeki Salı günü programı yapmalarını söylüyorum. Çok fazla pozisyon birikti. Hadi bakalım bugünkü maç dahil masaya koyun." şeklinde konuşan Selahattin Baki, Erden Timur'un "Elimizdekileri sezon sonu açıklayacağız, vahim durumlar var" sözleri hakkında ise, "Tipik klasik açıklamalar. Madem herkes için adalet, açıklasınlar hep beraber görelim. Yine hiçbir şey açıklamayacaklar." dedi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!