comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Rus basını yazdı: "Rybus Fenerbahçe'ye geliyor!"

10 Haziran 2020, Çarşamba 19:36
Flaş! Rus basını yazdı:

Polonyalı sol bek Rybus'un menajerinin "İstanbul kulübüyle anlaştık" açıklaması üzerine bu takımın Fenerbahçe olduğu iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Flaş! Lokomotiv Moskova ile sözleşmesi sona eren ve menajerinin "İstanbul'da bir Türk kulübüyle anlaştık" dediği Rybus'un gideceği takımın Fenerbahçe olduğu iddia edildi. 

Rus basınındaki haberlere göre, Rybus'un menajerinin "Anlaştık" dediği Türk kulübünün Fenerbahçe olduğu öne sürüldü. Rybus'un menajeri ve Fenerbahçe yöneticileri arasında görüşmelerin sürdüğü kaydedildi. 
RYBUS'UN MENAJERİ NE SÖYLEMİŞTİ?

Rybus'un menajeri Mariusz Piekarski  "Lokomotiv Moskova sözleşme uzatma konusunda benimle veya Rybus ile temasa geçmedi. Ancak bir İstanbul takımıyla tüm şartları zaten kabul ettik ve Türk kulübüyle 10 gün içinde ön anlaşma imzalamamız gerekiyor." şeklinde konuşmuştu. 


Rybus kimdir?


Rybus, 30 yaşında ve sol bek mevkinde görev yapıyor. Polonyalı futbolcu kariyerinde daha önce Legia Varşova, Terek, Lyon takımlarında forma giyerken, 2017 yılında Lyon'dan Lokomotiv Moskova'ya transfer oldu. Bu sezon sonunda Lokomotiv Moskova ile sözleşmesi sona eren Rybus, 2019/20 sezonunda ligde oynadığı 14 maçta 4 asist yaparken, Şampiyonlar Ligi ve kupa dahil olmak üzere tüm kulvarlarda 21 maçta görev yaptı. (4 asist)

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!