comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Rizespor açıkladı: "Vedat Muriqi için Fenerbahçe ile anlaştık"

07 Temmuz 2019, Pazar 02:55
Flaş! Rizespor açıkladı:

Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal, Vedat Muriqi transferi için Fenerbahçe ile anlaştıklarını, Vedat'ın da sarı lacivertlilerle görüşmelerini sürdürdüğünü açıkladı. 

FutbolArena - Vedat Muriqi Fenerbahçe'ye doğru. Çaykur Rizespor'dan gece saat 02:00'de yapılan açıklamada, Vedat Muriqi'nin transferi için Fenerbahçe ile anlaşıldığı duyuruldu. 


Fenerbahçe Haberleri: Vedat Muriqi Fenerbahçe'ye mi geliyor?


Haftalardır Galatasaray mı yoksa Fenerbahçe'ye mi gideceği merak edilen, son olarak başkan Hasan Kartal ile yaşadıkları görüş ayrılığının ardından sürecin şahsını yıpratmaması adına Çaykur Rizespor'da kalacağını açıklayan Vedat Muriqi, Fenerbahçe ile görüşüyor. 

Çaykur Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Çaykur Rizespor kulübü olarak Fenerbahçe kulübüyle Vedat Muriqi'nin transferi için her konuda anlaşmaya varılmıştır. Oyuncumuz Fenerbahçe'yle görüşmelerini sürdürmektedir." ifadelerini kullandı. 
 

Vedat Muriqi yerli statüsünde mi?


Vedat Muriqi, Galatasaray ya da Fenerbahçe'ye transferi halinde önümüzdeki sezonda yabancı statüsünde oynayacak.
Kosovalı golcünün daha önce Yerli statüsünde oynamak için resmi başvuruda bulunduğu ve bunun için 1 yıllık süresi kaldığı ortaya çıktı. Kısaca Muriqi, Süper Lig'de kariyerine devam ederse bu sezon yabancı statüsünde önümüzdeki yıl yani 2020-21 sezonunda ise yerli oyuncu olarak forma giyebilecek.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!