comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş iddia! Rebrov seneye Fenerbahçe'de! Yerine hoca bulundu

10 Haziran 2020, Çarşamba 23:49
Flaş iddia! Rebrov seneye Fenerbahçe'de! Yerine hoca bulundu

Sergei Rebrov'un yeni sezonda Fenerbahçe'nin teknik direktör olacağı ve Ferençvaroş'un Ukraynalı teknik adamın yerine Laszlo Boloni ile anlaştığı iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de yeni sezon için teknik direktörlük adayları arasında gösterilen ve menajerinin "Ali Koç ile birkaç kez görüşme yapıldı" dediği Rebrov, sarı lacivertlilere geliyor. 


Fenerbahçe Haberleri: Rebrov, Fenerbahçe'ye mi geliyor?


Rumen basınında GSP Romania, Ferençvaroş'un yeni sezonda Fenerbahçe'ye gidecek olan Rebrov'un yerine teknik direktörlük görevi için Laszlo Boloni ile anlaştığını yazdı. Söz konusu haberde sezon bittikten sonra Rebrov'un Fenerbahçe'ye gideceği ve sarı lacivertliler ile yapılan görüşmeyi kabul ettiği, Ferençvaroş'un ise yeni teknik direktörünün Baloni olacağı yazıldı. 

REBROV'UN MENAJERİ NE SÖYLEMİŞTİ?
Sergei Rebrov'un menajeri Varga yaptığı açıklamada, "Rebrov'a ilgiler var. İngiltere, Suudi Arabistan ve Çin'den ilgilenen kulüpler var. Ayrıca Fenerbahçe'nin de ilgisi oldu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile birkaç kez görüşme oldu. Rebrov, Türkiye'de iyi hatırlanan, sevilen ve saygı duyulan bir isim. Fenerbahçe'de güzel yılları oldu. Rebrov'un teknik direktörlük başarıları Fenerbahçe tarafından takip ediliyor." ifadelerini kullandı. 

REBROV'A MESAJ: "FENERBAHÇE'YE GİTME"

Ukrayna futbolunun önemli isimlerinden Yozhef Sabo, "Rebrov eğer Fenerbahçe'ye gider bu hata olur. Durumunu bilmiyorum. Çünkü Türkiye'deki futbolda birkaç mağlubiyette hemen yerden yere vurulacaksınız. Rebrov, gelecek vadeden, zeki bir teknik direktör." diye konuştu. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!