comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Fenerbahçe cephesi: "Sözün bittiği yerdeyiz!"

21 Haziran 2020, Pazar 21:11
Flaş! Fenerbahçe cephesi:

Fenerbahçe cephesinde Tahir Karapınar ve Hasan Ali Kaldırım Kasımpaşa mağlubiyetiyle ilgili konuştu.  

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 28. haftasında deplasmanda Kasımpaşa'ya 2-0 mağlup oldu. Maçın ardından Teknik Sorumlu Tahir Karapınar ve Hasan Ali Kaldırım beIN Sports'a önemli açıklamalarda bulundu. 


TAHİR KARAPINAR: "TAKIMIN ÜZERİNDE ÖLÜ TOPRAĞI VAR"
İlk yarı oynadık. 3-4 tane kaçırdığımız pozisyon var. Atmalıydık, atamadık. İkinci yarı hücumdayken kaptırdığımız toptan golü yedik. Bütün hafta konuştuk. Bireysel hatalar bizi etkiliyor. Mağlup olduk. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz ama yapacak bir şey yok şu anda. Maçın genelinde Pozisyonlarımız var. Golleri atsak farklı şeyler konuşurduk. Takımın üzerinde ölü toprağı var. Çok da kötü oynamadık. Yaratıcılık ve rotasyon konusunda sıkıntımız var. Oyuncularımız elindne gelen mücadeleyi yapıyor. 

HASAN ALİ KALDIRIM: "SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ"

Sözün bittiği yerdeyiz. Taraftarlarımızı geçen sezon üzdük, bu sezon da üzmeye devam ediyoruz. Fenerbahçe'de oynadığımızın bilincine varmamız lazım. 

Hasan Ali Kaldırım, "Ligde en çok şutları direkten dönen takım Fenerbahçe" istatistiği hakkında gelen soruya ise, "Bilmiyorum, ilk defa duyuyorum. O zaman son vuruşlara biraz daha çalışmamız lazım. Röportaja zorunluluktan geldim zaten. Çok üzgünüz." yanıtını verdi. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!