comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Fenerbahçe Ben Arfa değil, Payet'in peşinde

11 Haziran 2019, Salı 19:42
Flaş! Fenerbahçe Ben Arfa değil, Payet'in peşinde

Fenerbahçe'nin yakın dönemde Marsilya'nın yıldızı Dmitry Payet için ciddi anlamda girişimde bulunduğu öne sürüldü. 

FutbolArena Dış Haberler - Fransız basınında Fenerbahçe yönetiminin ters köşe yaptığını ve Ben Arfa'dan ziyade bu süreçte başka bir yıldız futbolcuyla ilgilendiğini yazdı. Yeni sezonda güçlü bir kadro kurmayı hedefleyen sarı lacivertlilerin geçtiğimiz günlerde Marsilya'nın yıldız futbolcusu Dmitry Payet ile ilgilendiği iddia edildi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Fenerbahçe Dmitry Payet transferi iddiası


Fransız basınında France Football'da yer alan haberde, Türk basınında Ben Arfa'nın İstanbul'a gönderildiği yazılırken Fenerbahçe'nin bu dönemde Ben Arfa değil, Dmitry Payet ile ilgilendiği yazıldı. Sarı Lacivertlilerin Payet için ciddi anlamda zemin yokladığı fakat ekonomik koşullar nedeniyle geri adım attığı öne sürüldü. Payet'in yüksek maliyeti nedeniyle bu transferin gerçekleşme ihtimalinin düşük olduğu öğrenildi. 


Dmitry Payet kimdir?


2017 yılında West Ham'dan Marsilya'ya transfer olan Dmitry Payet, geçtiğimiz sezon Marsilya formasıyla ligde oynadığı 31 maçta 4 gol atarken, 7 asist yaptı. Avrupa Ligi'nde 5 maçta 2 gol, 1 asistlik performans sergileyen Payet, tüm kulvarlarda ise 38 maçta 6 gol atarken, 8 asist yaptı. Payet'in kulübüyle 2021'e kadar sözleşmesi bulunuyor. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.