comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Ersun Yanal ve Comolli'den ortak açıklama

28 Aralık 2019, Cumartesi 18:21
Flaş! Ersun Yanal ve Comolli'den ortak açıklama

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal ve Sportif Direktör Comolli, son dönemde takım içinde tartışma olduğu yönündeki haberlere yanıt verdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, Çaykur Rizespor ile deplasmanda oynayacağı maç öncesinde teknik direktör Ersun Yanal ve Sportif Direktör Comolli, FB TV'ye açıklamalarda bulundu. İkili, son dönemde çıkan takım içindeki bölünme, tartışma ve kavgalara dair haberler hakkında konuştu. 

COMOLLI: "KULÜBÜMÜZÜ KARIŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR"
Son zamanlarda çok fazla haber çıkmaya başladı, hikayeler üretilmeye başladı. Takımı karıştırmaya çalışıyorlar. Takımımızda herhangi bir kavga, tartışma yok. Düzenli ve iyi bir iletişim var. Kulübümüz kaynaklı olmayan haberleri ciddiye almamalarını istiyorum taraftarlarımızdan.  Beşiktaş maçından sonra hocamızla kaptanımız arasında tartışma olduğu söylendi. Öyle bir şey yok. Biz galibiyetin keyfini çıkartıyorduk. Önümüzdeki maçı düşünüyorduk. Kesinlikle öyle bir şey yok. Rizespor maçında da umarım iyi bir maç çıkarırız ve 3 puanı alırız. 

ERSUN YANAL: "TABİ Kİ ZORLUKLAR OLACAK"

Comolli'nin profesyonel kariyeri belli olan bir arkadaşımız. Bizim profesyonel bir ekibimiz var. Tabi ki zorluklar yaşıyoruz. Problemler olacak. Bugün Türkiye'deki futbol markası biraz sıkıntılı gidiyor. Yayıncı kuruluş parayı düşüyor. Ülkemiz dışarıda yarışırken sıkıntılar yaşıyor. Bu markayı uluslararası kaliteli hale getirmek için hepimiz üstümüze düşeni yapmalıyız. 

ERSUN YANAL: "YAŞLI BAŞLI ADAMLAR ÇIKIP YALAN SÖYLÜYOR"

Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü ve değeri. Belli yerlerden hep aynı şeyler geliyor. Bu markaya zarar veriyor. Yalan söylemek, topluma ihanet etmek demektir. Buna kimsenin hakkı yok. Yalan söylemeyeceksiniz. Yalan kötü bir şey. Her hafta bir haberler çıkıyor. Bu size ne kazandırıyor? Rekabeti bu şekilde mi belirleyeceksiniz? Bu mu fair? Yaşlı başlı adamlar yalan söylemekten utanmıyor. Oyunumu eleştir ama yalan söyleyip, olmamış bir olayı olmuş gibi göstermek toplumun vicdanına yapılmış hakarettir. Çocuklarımıza futbol sevgisini kavgayla mı öğreteceğiz? 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)