comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Emenike İstanbul'a geldi! (Emenike neden İstanbul'da? Transfer mi?)

18 Temmuz 2018, Çarşamba 01:01
Flaş! Emenike İstanbul'a geldi! (Emenike neden İstanbul'da? Transfer mi?)

Fenerbahçeli eski futbolcu 17 Temmuz 2018 Salı akşamı İstanbul'a geldi. Nijeryalı futbolcunun İstanbul'a gelişi transfer sorularını da beraberinde getirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Emenike'nin İstanbul'a gelmesi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Las Palmas'a kiralandıktan sonra yeniden Olympiakos'a dönen ve yeni sezonda takımdan gönderilmesi beklenen Emenike'nin İstanbul'a gelmesi transfer sorularını da beraberinde getirdi. 


Emenike'nin İstanbul'a geliş sebebi


Şu anda Olympiakos'ta forma giyen Emenike'nin İstanbul'a geliş görüntüleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Nijeryalı futbolcu instagram hesabından paylaştığı videoda yeniden İstanbul'da olmanın çok güzel bir duygu olduğunu ve Türkiye'yi çok sevdiğini söyledi. 

Fenerbahçe ile yollarını ayıran ve Yunan ekibi Olimpiakos ile anlaşan daha sonra bir dönem İspanya'nın Las Palmas ekibine kiralanan Emmanuel Emenike yeni sezon öncesinde sosyal medya hesabından 'İstanbul' paylaşımı yapması kafalarda 'transfer için mi geliyor?' sorusunu oluşturdu. Öte yandan Emenike'nin İstanbul veya Türkiye'den başka bir takımla görüşeceği iddiaları da bu gelişin ardından sorulmaya başlandı. 
Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"