comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Ali Koç: "Çok doldum artık! Hayretle izliyoruz!"

08 Mayıs 2021, Cumartesi 23:31
Flaş! Ali Koç:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ankaragücü galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 40. haftasında deplasmanda Ankaragücü'nü 2-1 mağlup etti. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 
"ŞAMPİYON OLAMASAK DA İKİNCİLİ GARANTİLEMELİYİZ"

"Dramatik bir maçtı. 1 puan iki takıma da yaramıyordu. Kafa kafaya gitti maç. Golü kimin attığını tam göremedim, sonra öğrendim. Yarışa devam ediyoruz. Şampiyon olmasak da ikinciliği garantilememiz lazım. 

"PEK ÇOK PUANIMIZ HARAP OLDU"

Buraya kadar gelirken ne kayırıldık ne ittirildik ne de herhangi bir yerden destek aldık. Hatta aksine çoğu kez mağdur olduk. Pek çok puanımız harap oldu. Sonuna kadar iddiamızı sürdüreceğiz. Lig bitince Emre hoca ile konuşacağız. 

"ÜLKE FUTBLUNDA ENTERESAN ŞEYLER OLUYOR"

Ülke futbolunda kararlar, karar süreçleri, kararların kimler tarafından alındığı vs. baştan aşağı gözden geçirilmeli. Alper Pirşen çıkıp konuştu. Herhalde Türk futbol tarihinde konuştuktan sonra en hızlı PFDK'ya sevk edilen. Bize göre net kural hatası var maçta. Sebeplerini bir daha söylüyorum. Konu ofsayt. Ancak ofsayttan önce top gelmeden yapılan faul var. 

"ALİ KOÇ HAKEM OLAYI"

Ali Koç diye bir hakem varmış. TFF'deki arkadaşlar Türkiye'deki isimlere baksalar, en yoğun konuşulan isimler arasında Ali Koç'u görürdü. Maça Ali Koç atanıyor. Çarşamba günü Antalya'da bu konu konuşuluyor. Birileri Nihat Özdemir'e serzenişte bulunuyor. Gece yarısı 00:30'da atamaları yapan görevden alınıyor. Ali Koç'u maçtan almıyorlar, atayanı alıyorlar. Ali Koç'u maçtan almak sokak tabiriyle yemedi diyelim.  Nihat bey hakikaten arayıp gereğini yapın, MHK Başkanı telefon edip atamayı yapan kişiyi görevden aldıysanız yazıklar olsun! Çok doldum artık. İsim de vereceğim sezon sonu. 

"KURAL HATASI VAR"

"Bize göre net kural hatası var maçta. Sebeplerini bir daha söylüyorum. Konu ofsayt. Ancak ofsayttan önce top gelmeden yapılan faul var. Kural hatası var. 3 gün sonra maça veriyorsunuz. Sizler inanmasınız da ortada bir itiraz var. Kural hatası itirazı var. Hakem 3 gün sonra maça verilmez. Samsunspor maçında yaşananlar ortada. Samsunspor camiası ne kadar bağırsa haklıdır. Ülke futbolunda olanları hayretle izliyoruz.

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!