comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Flaş! Ali Koç canlı yayında yeni teknik direktörü açıkladı

15 Haziran 2020, Pazartesi 23:59
Flaş! Ali Koç canlı yayında yeni teknik direktörü açıkladı

Flaş! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, akıllarına yatan teknik direktör profilinin sezon sonunda gelebileceğini söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de katıldığı "Gündem Özel" programında yeni teknik direktör hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

"SEZON SONUNDA GELEBİLİYOR"
Geldiğimiz noktada aklımıza yatan teknik direktör profili, ne yazık ki sezon sonunda gelebiliyor. Fenerbahçelilerin içi rahat olsun.

Teknik Direktör arayışları süreci hakkında da konuşan Başkan Ali Koç, "Biz gerek yabancı, gerek yerli hocalar üzerinde çalıştık. Görüşmeler yaptık. Bir hocayı da çok arzuladık. Kimyamız uydu. İyi inceledi takımı. Euro 2020'nin ertelenmesi sebebiyle neredeyse sonuçlandıracağımız görüşmeleri sonlandırmak durumunda kaldık. Enteresan transfer hamlelerimiz var. 2-3 tane direkt kadroya girebilecek oyuncuların yanı sıra gençlere de önem veren hamlelerimiz var." ifadelerini kullandı. 

"3 KUPANIN 2'SİNİ ALMA İHTİMALİMİZ VAR"

Türkiye Kupası'nda oynayacakları Trabzonspor maçı hakkında konuşan Ali Koç, "Türkiye Kupası'nda finali hedefliyoruz. 3 kupanın 2'sini alma ihtimalimiz var. İnanın, inanmaya devam edin. Er ya da geç taşlar yerine oturacaktır." ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!