comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fırat Aydınus'tan Jahovic'e kırmızı kart! Aykut Kocaman güldü

16 Şubat 2019, Cumartesi 19:40
Fırat Aydınus'tan Jahovic'e kırmızı kart! Aykut Kocaman güldü

Fenerbahçe - Atiker Konyaspor maçının ilk yarısında Fırat Aydınus, Konyasporlu Jahovic'e VAR odasından gelen uyarı sonrasında pozisyonu tekrar izleyerek kırmızı kart gösterdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Atiker Konyaspor maçının ilk yarısında hakem Fırat Aydınus'un kararlarına sarı lacivertli taraftarlar tepki gösterdi. Jailson'un penaltı beklediği pozisyonun ardından 30. dakikada bu kez Jahovic'in Sadık'a yaptığı faul sonrasında taraftarlar ve futbolcular büyük tepki gösterdi. 


Fenerbahçe - Atiker Konyaspor Jahovic'in kırmızı kartı


Fenerbahçe - Atiker Konyaspor maçının 30. dakikasında Jahovic'in hareketi sonrasında Sadık yerde kalırken, futbolcular bu karara tepki gösterdi. Kaleci Volkan Demirel kalesinden çıkarak Fırat Aydınus'a tepki gösterdi. VAR odasından gelen uyarı sonrasında Fırat Aydınus, pozisyonu izlemek için monitörün başına geçti ve sonrasında Jahovic'e direkt olarak kırmızı kart gösterdi. 

AYKUT KOCAMAN GÜLEREK TEPKİ VERDİ
Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Fırat Aydınus'un Jahovic'e gösterdiği kırmızı kart sonrasında kenarda gülerek bu karara tepki gösterdi. Fenerbahçe taraftarları ise Aykut Kocaman aleyhine tezahüratlarda bulundu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"