comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fırat Aydınus'a eleştiri! Denizlispor - Fenerbahçe maçında

21 Ekim 2019, Pazartesi 01:08
Fırat Aydınus'a eleştiri! Denizlispor - Fenerbahçe maçında

Denizlispor - Fenerbahçe maçının tartışmalı pozisyonlarını hakem yorumcuları Bünyamin Gezer ve Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Denizlispor - Fenerbahçe maçının ardından Denizlispor cephesinde Başkan Ali Çetin, hakem Fırat Aydınus'un kararlarına isyan etti. Maçın ardından hakem yorumcuları Erman Toroğlu ve Bünyamin Gezer, tartışmalı pozisyonları değerlendirdi. 


Denizlispor - Fenerbahçe Fırat Aydınus'un hakem kararları ve tartışmalı pozisyonlar


ERMAN TOROĞLU: "FENERBAHÇE'NİN İLK GOLÜNDE FAUL YOK, İKİNCİ GOLDE FAUL VAR"

İlk pozisyonda Emre Belözoğlu adamın ayağına vuruyor. Sonra topa vuruyor. Emre topa hiç vurmuyor. Önce adamın ayağına vuruyor. Sonra adam topa vuracakken ayağının burnuyla topa değiyor. Golü attıktan sonra Emre Belözoğlu 10 dakika hakeme bakıyor yakalandım mı? diye. Net faul. Yorumsuz faul. Tartışmam. 
Fenerbahçe'nin ilk golünden önce faul yok. Denizlisporlu futbolcu altta kalıyor ve Vedat Muriqi daha iyi yükseliyor. 

BÜNYAMİN GEZER (TRT SPOR)
Fenerbahçe'nin ilk golünde faul yok. Denizlisporlu futbolcu yükselmekte geç kaldı. Vedat Muriqi daha erken ve iyi yükselince kolları yukarıda kaldı. Yani rakibinin omuzuna basarak yükselmiyor. Faulle uzaktan yakından alakası yok."

MUSTAFA YUMLU ZANKA & POZİSYONU

Bir mücadele var. Temas da var. Mustafa Yumlu kaçıyor. Hakem bu pozisyonu süzmek için mükemmel bir yerde. Tamaman oraya odaklanmış. Net bir şekilde görüyor pozisyonu. Çekme, çelme taktı, vurdu, kırdı gibi bir hamle göremiyorum. Mustafa Yumlu dokunuşu hissettikten sonra Ya Allah! diyor. Hakem arkadaşımızın yorumuna saygı duyuyorum. Mustafa Yumlu biraz basit bıraktı kendisini yere. 

FENERBAHÇE'NİN İKİNCİ GOLÜ (BÜNYAMİN GEZER)

Emre Belözoğlu topla rakibin arasına ayağını koyuyor. Topla teması yok. Çok açık, net bariz bir şekilde Denizlisporlu futbolcunun topla sağlıklı oynamasını engelliyor Emre. Çok net bir faul. VAR'ın devreye girmesini gerektirecek kadar net bir fauldür. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)