comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Filip Novak Fenerbahçe'de! 3 yıllık sözleşme imzaladı

06 Ağustos 2020, Perşembe 18:44
Filip Novak Fenerbahçe'de! 3 yıllık sözleşme imzaladı

Trabzonspor'dan ayrılan Filip Novak, Fenerbahçe ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Çek sol bek instagram hesabından 

FutbolArena - Novak, Trabzonspor'dan ayrıldığını resmen açıkladı. Bordo mavili takımla bu sezon sonunda sözleşmesi sona eren tecrübeli futbolcu instagram hesabından ayrıldığını resmen duyurdu. 

Trabzonspor'un yeni sözleşme teklifine rağmen yönetimle anlaşamayan Novak, instagram hesabından yaptığı veda paylaşımında "Her şey için teşekkürler" diyerek yeni bir maceraya başlayacağını söyledi. 
"UMARIM BENİ ANLARSINIZ, HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER"

Novak yaptığı açıklamda, "Geldiğim ilk günden itibaren son maça kadar Trabzonspor için savaştım. Ancak hayat yeni mücadelelerden ibarettir ve ben de yeni bir dönemi, macerayı kabul ettim. Umarım beni anlarsınız. Her şey için teşekkürler." ifadelerini kullandı. 

NOVAK FENERBAHÇE'DE! 3 YILLIK SÖZLEŞME!

Trabzonspor'dan ayrılan Filip Novak, Fenerbahçe ile anlaştı ve sarı lacivertli takımla 3 yıllık sözleşme imzaladı. 

NOVAK'TAN FB TV'YE İLK AÇIKLAMALAR

Çok mutluyum. Büyük bir aileye katıldım. Fenerbahçe camiası, Ali Koç ve Emre Belözoğlu'na teşekkür ediyorum. Belirsiz süreçte çok mutsuzdum. Futboldan uzak kaldık. Statlar boştu. Şimdi yeniden İstanbul'da, Türkiye'de futbol oynayacağım için çok mutluyum. Fenerbahçe'de çok büyük beklentilerim var. Futbola odaklıyım. Futbolu çok özledim. Artık topa dokunmayı özledim. Sezonun başlaması için gün sayıyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım. Fenerbahçe taraftarlarına teşekkür ediyorum. Fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir camia olduğunu biliyorum. Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"