comScore
1 / 9

Fener'e Yunan yıldız! Ersun Yanal'ın gözdesi

FutbolArena - Fenerbahçe’de Ersun Yanal’ın Konstantinos Fortounis’i sadece Olympiakos-Aris maçında değil, öncesinde 2 karşılaşmada daha izlettirdiği ortaya çıktı. Yanal, transfer döneminde Yunan yıldızı mutlaka takımında görmek istiyor.

 
2 / 9

Fener’e Yunan yıldız! Ersun Yanal’ın gözdesi

<h2>Fener’e Yunan yıldız! Ersun Yanal’ın gözdesi</h2>
Ersun Yanal’ın transferde 1 numarası, Konstaninos Fortounis...
3 / 9
Tecrübeli teknik adam, Fenerbahçe’nin başına geçtikten kısa süre sonra yeni sezon planlamasına başladı. Yanal, transfer listesinin başına Yunan yıldızın ismini yazdı.
4 / 9
Başarılı çalıştırıcının yardımcısı Recep Karatepe, 26 yaşındaki oyuncuyu Olympiakos’un Aris’i 4-1 mağlup ettiği maçta canlı olarak izleyerek rapor hazırladı.
5 / 9
Ancak Fenerbahçe’nin Fortounis’i izlediği tek mücadelenin bu olmadığı ortaya çıktı. Sarı- Lacivertliler’in, başarılı orta saha oyuncusunu daha önce iki maçta da daha canlı olarak takip ettikleri öğrenildi.
6 / 9
Aris mücadelesinin ardından ise Konstaninos Fortounis’in transferine kesin olarak karar verildi.
7 / 9
Ersun Yanal’ın yönetimden Yunan yıldızın mutlaka alınması yönünde talebi olduğu öğrenildi. Bunun üzerine Damien Comolli de geçtiğimiz hafta harekete geçerek görüşmelere başladı. Sarı-Lacivertliler bu transferi bitirmek için sınırları zorlayacak.

FANATİK
8 / 9
9 / 9