comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Fenerbahçe'yi eledik tepetaklak gittik! Paralar ortada yok"

16 Ekim 2019, Çarşamba 21:13

Makedon kulübü Vardar'ın eski sportif direktörü Pancev, Fenerbahçe'yi eledikten sonra gruplara kaldıkları UEFA Avrupa Ligi'nden gelen paraların ortadan kaybolduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - 2017 yılında UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'yi eleyen Makedon kulübü Vardar, o tarihten bu yana ciddi anlamda ekonomik darboğazın eşiğinde. UEFA'dan ceza alan ve yaşanan ekonomik kriz sebebiyle birçok futbolcusunun kulüpten ayrıldığı Vardar'da şimdi de yeni bir sorun ortaya çıktı. 

Vardar'ın eski sportif direktörü Darko Pancev, UEFA'dan gelen bonusların kulübün kasasına girmediği ve paraların bir anda yok olduğunu söyledi. Pancev o dönemle alakalı yaşananlar hakkında şu açıklamaları yaptı:
"PARALAR ORTADA YOKTU"

Vardar'da garip bir şeyler oldu. Najdovski ve ben takımın kalitesini yükseltmek için görevdeydik. Çok hızlı bir şekilde çalışmalar yaptık. Avrupa'da Fenerbahçe'yi eleyerek büyük br sürpriz yaptık. Gruplara kaldık. Ancak Fenerbahçe'yi eleyip gruplara kaldıktan sonra daha güçlü bir kadro oluşturmak adına UEFA'dan gelen parayı kullanacaktık. Ancak tam tersi oldu. Paralar ortada yok. Sonrasında ise ekonomik kriz başladı ve birçok futbolcu takımdan ayrıldı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"