comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'yi bırakıyorum diyen Sinan Akçıl'a eski yöneticiden ağır sözler! 'Sen kimsin süslü maymun'

25 Ağustos 2017, Cuma 01:18
Fenerbahçe'yi bırakıyorum diyen Sinan Akçıl'a eski yöneticiden ağır sözler! 'Sen kimsin süslü maymun'

Fenerbahçe'nin, Vardar'a elenmesinin ardından ünlü şarkıcı Sinan Akçıl'ın "Rezalet! Artık takım tutmuyorum." paylaşımına sarı lacivertli eski yönetici Murat Aşık'tan sert tepki geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar'a elenmesinin ardından ünlü şarkıcı Sinan Akçıl'ın paylaştığı tweet adeta sosyal medyayı salladı. Ünlü şarkıcı Fenerbahçe'inn Vardar'a elenmesinin ardından sosyal medya hesabından "Rezilsin Fenerbahçe! Utanıyorum ve artık takım tutmuyorum Fenerbahçe!" paylaşımını yaptı ve kısa süre sonra gelen tepkilerin ardından tweetini sildi. 
 

Fenerbahçe 1-2 Vardar maç sonu Sinan Akçıl'ın tweetleri


Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Vardar'a elenmesinin ardından ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, "Rezilsin Fenerbahçe! Utanıyorum ve artık takım tutmuyorum Fenerbahçe! paylaşımını yaptıktan sonra gelen tepkiler üzerine tweetini sildi. Akçıl daha sonra yeni bir paylaşım daha yayınladı. 

"Tepki veren arkadaşlar sizi de anlıyorum. Ancak ne diyebilirim ki? İçimden öyle geldi. Mutsuz ve moralsimiz takımımı izlerken. Siz de öyle." diyen Sinan Akçıl, "Her Fenerbahçe taraftarı gibi ben de bu ruhsuz oyundan, Türkiye'nin asırlık çınarının bu durumundan mutsuzum. Yapacak bir şey yok. Defalarca yurt içinde ve yurt dışında desteklediğim takımım umarım ileride daha iyi günler görecektir. Ben olsam ne olur, olmasam ne olur. O değerli çubuklu formanın hakkını veren futbolcularla güzel günler yaşarsın ileride inşallah. Allah yanında olsun Fenerbahçem! Hak ettiğin günlere kavuşacaksın, yeniden büyük başarılarını göreceğimize inanıyorum." ifadelerini kullandı. 


Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Aşık'tan Sinan Akçıl'a tepki


Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Aşık ise Sinan Akçıl'ın bu paylaşımının ardından çok sert ifadeler kullandı. Murat Aşık, "Ben Fenerbahçe'me küsmem darılmam ama şöyle süslü maymunlara reklam yaptırınca cidden deliriyorum. Ya sen kimsin Sinan Akçıl? Yok rezaletmiş, yok utanıyormuş! Lan sen önce millete şarkı diye yutturduklarından utan!"  diye konuştu."

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"