comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye yazılan Marko Grujic için Liverpool'un kararı

16 Ocak 2018, Salı 13:47
Fenerbahçe'ye yazılan Marko Grujic için Liverpool'un kararı

Liverpool, takımda fazla forma şansı bulamayan Marko Grujic'i kiralamayı planlıyor.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında ilgilendiği futbolcularla görüşmelerini devam ettiriyor. Mali açıdan yüksek bütçeli transfer yapamayacak olan sarı lacivertliler, uygun fiyat olması halinde orta sahaya takviye yapmayı planlıyor. Fenerbahçe için ismi geçen oyunculardan birinin de Marko Grujic olduğu iddia ediliyordu. Liverpool'un Grujic için planı belli oldu.
 

Liverpool, Marko Grujic'i gönderecek mi?


Liverpool'un 2016'da Kızılyıldız'dan transfer ettiği ve yarım sezon Sırp ekibinde kiralık olarak oynattığı Marko Grujic'i yeniden kiralamayı düşündüğü belirtildi. Jurgen Klopp'un beğendiği ve gelecekte yararlanmak istediği oyunculardan biri olarak gördüğü Marko Grujic'i sürekli forma giyebileceği bir takıma göndermek istediği ifade edildi. Adı Fenerbahçe ile anılan Marko Grujic'i 2016 yılında Galatasaray da istemişti. Liverpool'un İngiltere alt liglerinden de gelen teklifleri değerlendireceği kaydedildi.
 

Marko Grujic nasıl bir futbolcu?


Kızılyıldız takımından 7 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında 2015 yılında transfer edilen Marko Grujic bu süreçte Liverpool takımı forması altında 14 karşılaşmada forma giydi ve 1 asistlik performans gösterdi. 21 yaşındaki orta saha oyuncusunun 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)