comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye Vida'dan cevap: "Ben Beşiktaş'a gidiyorum."

15 Aralık 2017, Cuma 22:13
Fenerbahçe'ye Vida'dan cevap:

Beşiktaş'ın Ocak ayında kadrosuna katmayı planladığı Domagoj Vida'yı sezon başında Fenerbahçe'nin de istediği iddia edildi. 

FutbolArena - Beşiktaş Transfer gündeminde yer alan ve siyah beyazlı takımın Ocak ayında kadrosuna almayı planladığı Domagoj Vida için gündem yaratan Fenerbahçe iddiası ortaya atıldı. Fenerbahçe'nin sezon başında Vida'yı almak istediği ve Dinamo Kiev'le anlaştıktan sonra Vida ile görüştüğü iddia edildi. 
 

Fenerbahçe'nin Vida transfer iddiası


Beşiktaş'ın ön protokol yaptığı Domagoj Vida transferiyle ilgili çarpıcı bir iddia gündeme geldi. Bir süre önce Fenerbahçe ile de ismi anılan Hırvat stoper için NTV Spor'da Serdar Ali Çelikler, sarı lacivertli yönetimin sezon başında Vida ve Dinamo Kiev ile görüştüğünü söyledi. 

"FENERBAHÇE SEZON BAŞINDA VİDA İLE GÖRÜŞTÜ"
NTV Spor Kırmızı Çizgi programında konuşan Serdar Ali Çelikler, Domagoj Vida transferiyle ilgili şu ifadeleri kullandı: "Fenerbahçe sezon başında Vida için 4.5 milyon euro önerdi. Dinamo Kiev tamam dedi. Daha sonra Vida ile görüşme yapıldı. Vida'ya Beşiktaş'ın verdiği paranın aynısını veririz diyorlar. Vida ise Beşiktaş'la sözleşmemde tazminat yükümlülüğü cevabını verdi. Fenerbahçe ise tazminatın bir kısmını karşılarız dedi. Vida, Beşiktaş'a gidiyorum cevabını verdi ve bundan dolayı transfer gerçekleşmedi." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.