comScore
1 / 8

Fenerbahçe'ye transfer mesajı! "Vazgeçmeyin, bekleyin"

FutbolArena - Chelsea’li yıldızın, Fenerbahçe’den ’Önce diğer önerileri görmeme izin verin’ diyerek biraz daha süre istediği bildirildi.

 

2 / 8
Transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe’ye gündemindüst sıralarda yer alanChelsea’nin Nijeryalı yıldız Victor Moses’tan yanıt geldi.

3 / 8
Nijerya basınında yer alan haberde, 28 yaşındaki kanat oyuncusunun İngiltere’den ayrılmak istemediği için sarı-lacivertli kulübün teklifini beklemeye aldığı yazıldı.

4 / 8
’Önce diğer önerileri görmeme izin verin’ diyen yıldız ismin, kendisine talip olan Crystal Palace, Huddersfield, Fulham ve Cardiff’ten birisine gitmeyi planladığı ifade edildi.

5 / 8
Moses’in bu takımlarla anlaşamaması durumunda ise Fenerbahçe’nin teklifini kabul edebileceği kaydedildi.

6 / 8

6 AYLIĞINA BEDELİ; 4 MİLYON EURO!

<h2>6 AYLIĞINA BEDELİ; 4 MİLYON EURO!</h2>
Öte yandan oyuncunun 6 aylığına kiralanmasının bedelinin maaşı ile birlikte 4 milyon euroyu bulduğu ve Fenerbahçe’nin bu rakamı ödemeye hazır olduğu vurgulandı.

7 / 8
Sarri ile süre bulamayan Nijeryalı oyuncunun İngiltere’den bir takımla anlaşamaması durumunda ise bir kez daha Fenerbahçe’nin gündemine gelebileceği de paylaşıldı.

8 / 8
Bu sezon sadece 6 maçta 176 dakika süre bulabilen 28 yaşındaki kanat oyuncusu, sözleşmesi 2021’de bitecek olmasına rağmen ayrılık kararı aldı. (Fotomaç)