comScore
1 / 11

Fenerbahçe'ye sürpriz teklif

2 / 11
Son zamanlarda form grafiği yükselen oyuncu için transfer gelişmesi yaşanıyor...
3 / 11
Süper Lig’e hızlı bir giriş yapan ve geçtiğimiz hafta Trabzonspor karşısında ikinci yarıdaki oyunuyla 1-0’lık skordan geri gelerek maçı 3-1 kazanan Fenerbahçe’de transfer hareketliliği devam ediyor.
4 / 11
Erol Bulut yönetiminde Süper Lig’de Alanyaspor’un 2 puan arkasında 2. sırada bulunan Fenerbahçe’de yeni transferlerin takıma katkısı göz dolduruyor.
5 / 11
Transfer döneminde Emre Belözoğlu’nun üstün performansı doğrultusunda takıma katılan isimlerin verdiği katkı yönetimi sevindirirken, takımdaki diğer oyuncuların da yükselen performansı Avrupa kulüplerinin dikkatini çekti.
6 / 11
Fenerbahçe’de ve A Milli Takım’da son zamanlarda gösterdiği performansla Avrupa’nın dev kulüplerinin ilgisini çeken Ozan Tufan için bomba teklif ortaya çıktı.
7 / 11
Fenerbahçe’nin ligde oynadığı karşılaşmalarda Avrupa kulüplerinin temsilcileri tarafından tribünden canlı olarak takip edilen Ozan Tufan için Fransa devinin teklif hazırlığında olduğu ortaya çıktı.
8 / 11
Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında Kadıköy’de oynanan maçı Lyon’un gözlemcisi takip etmişti.
9 / 11
Uzun süredir milli oyuncuyu yakından takip eden Lyon’un devre arasında Fenerbahçe’nin kapısını çalacağı öğrenildi.
10 / 11
Fransız ekibinin astronomik bir ücretle sarı lacivertlilere teklif götüreceği bildirildi. Ozan Tufan geçtiğimiz sezondan beri ortaya koyduğu futbolla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı.
11 / 11
Ozan için devreye giren Lyon, daha önce Başakşehir’in yıldızı İrfan Can Kahveci için de İstanbul’a gelmişti. Transfer döneminde adı Fenerbahçe ve Sevilla ile anılan futbolcu, girişimlerin sonuçsuz kalmasının ardından takımında kalmıştı. (Takvim)