comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye Mehmet Ekici yerine sürpriz transfer!

30 Kasım 2017, Perşembe 21:56
Fenerbahçe'ye Mehmet Ekici yerine sürpriz transfer!

Fenerbahçe'de Mehmet Ekici'nin sakatlık problemleri transferde yönetimi harekete geçirdi.

FutbolArnea Özel - Fenerbahçe transfer sezonunda büyük umutlarla kadrosuna kattığı Mehmet Ekici konusunda, sakatlık problemleri nedeniyle hayal kırıklığı yaşıyor. Ekici'nin sakatlıkları yönetimi farklı bir çözüm için harekete geçirdi. 


Fenerbahçe orta sahaya transfer yapacak mı?


Fenerbahçe'de Mehmet Topal, Josef de Souza ve Ozan Tufan gibi orta saha oyuncularının oyun kurma konusunda sınıfta kalması, yönetimi Mehmet Ekici transferine zorunlu kılmıştı. Buna karşın Mehmet Ekici yaşadığı sakatlıklar nedeniyle takıma katkı sağlamakta zorlanıyor. Mehmet Ekici'nin yaşadığı son sakatlık sonrası yönetim yeni bir transfer yapma kararı verdi. 

Yönetim Mehmet Ekici'den umudu kesti. Mehmet'in toparlanmasının yanı sıra, tekrar sakatlanıp sakatlanmayacağının kestirilememesi de kendisine güvenilememesi konusunda önemli rol oynuyor. O yüzden yönetim, devre arasında kesin olarak bir 8 numara transfer edecek. Bu transfer ihtimali zaten Fenerbahçe yönetiminin gündemindeydi ama Mehmet Ekici'nin yaşadığı sakatlıklar transferi kesinleştirdi. Devre arasında Ekici yerine bir oyuncu alınacak.


Mehmet Ekici'nin sakatlığında son durum


Sezon başından beri yaşadığı sakatlıklar nedeni ile bir türlü sahalara tam anlamı ile dönemeyen Mehmet Ekici'nin bugün saat 15:00'da yapılan kontrollerinde adalesinde ikinci derecede yırtıp tespit edildi. Adalesinde hamstring kasında ciddi derecede bir yırtık oluşan Mehmet Ekici'nin ilk yarıyı kapattığı belirtildi. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)