comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye Mehmet Demirkol'dan çağrı; "Böyle olmaz!"

06 Kasım 2017, Pazartesi 12:12
Fenerbahçe'ye Mehmet Demirkol'dan çağrı;

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın istifası beklenirken, Mehmet Demirkol'dan gündemle ilgili çarpıcı değerlendirmeler geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 11. haftasında Osmanlıspor deplasmanında sahadan 1 puanla ayrıldı. Karşılaşma sonunda teknik direktör Aykut Kocaman, "Gerekeni yapacağım" diyerek istifa sinyali verdi. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Kocaman'ın açıklaması sonrası bu durumun netleşmemesini eleştirdi.

"FENERBAHÇE'NİN TOPLADIĞI PUAN SUNİ"
NTV Spor ekranlarında yayınlanan Spor Servisi programında konuşan Mehmet Demirkol, sarı lacivertlilerin ligde topladığı puanın suni olduğunu ifade ederek, "Fenerbahçe, ligin en kötü futbol oynayan takımı. Ne oynadıkları belli değil. Olağanüstü oynadıkları için bugün izinliler. Aykut hoca rakibi uyutmak istiyor. Konya'dayken rakibi uyutabilirsin ama Fenerbahçe'yi çalıştırıyorsan rakip uyumaz. Fenerbahçe formasını karşısında gören bir insan uyumaz. Fenerbahçe'nin topladığı puan bence suni. Daha az almalıydı." dedi.

"SADECE 'BEN BİLİRİM' DEMEKLE OLMAZ"

Sarı lacivertlilerde yönetimin kulübü idare etme şeklini de eleştiren Demirkol şunları söyledi:

"Cumartesi akşamı "Gereğini yapacağım' diyor. Peki Cumartesi ve PAzar günü başkanla görüşme yapılamıyor mu? Bütün bir camia bunu bekliyor. Buna kimsenin hakkı yok. Böyle şey olur mu? Fenerbahçe'nin sorunu teknik direktör değil, 'Ben Fenerbahçe'yim' diyen bir yönetimin olması. Her şeyi ben bilirim diyecek bir yönetim olmamalı."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)