comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye Gustavo Gomez'in menajerinden transfer müjdesi

23 Ağustos 2017, Çarşamba 19:05
Fenerbahçe'ye Gustavo Gomez'in menajerinden transfer müjdesi

Fenerbahçe'nin transferi için yoğun çaba harcağı Gustavo Gomez cephesinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Menajeri Augusto Paraja, heyecan yaratan açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin İtalya'ya giderek kendisi ve kulübüyle transfer görüşmelerinde bulunduğu Milan'ın stoperi Gustavo Gomez'de yeni gelişmeler yaşanıyor. Menajeri Augusto Paraja, transferin bitmesi konusunda iyimser olduğunu ifade etti. Fenerbahçe Transfer gündemi ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da.
 

Gustavo Gomez Fenerbahçe'ye transfer olacak mı?


Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok'a konuşan Gustavo Gomez'in menajeri Augusto Paraja, "Fenerbahçe bize iyi bir teklif yaptı. Bundan dolayı mutluyuz. Aramızda hiçbir sorun yok. Transferin gerçekleşmesi için sadece Milan'ın kararını bekliyoruz. Son kararı Milan verecek. Milan'ın ne istediği ve detaylar ile ilgili çok fazla bilgi veremem. Ama ben bu transfer konusunda iyimserim. Gomez, Milan'da kalacak diye de bir açıklama yapmadım. Bu doğru değil." ifadelerini kullandı.
 


Gustavo Gomez Fenerbahçe'yi takipten çıkardı mı?


Fenerbahçe transfer konusundaki en önemli hedeflerinden biri olan Milan'ın stoperi Gustavo Gomez, yaptığı davranışlarla Fenerbahçe taraftarlarını şaşırttı. 

Dün Fenerbahçe yöneticileri ile Milan yöneticileri Milano'da bir toplantı yapmış ve ardından Gustavo Gomez, Fenerbahçe'yi twitter hesabından takibe almıştı.
Gomez'in bu davranışı taraftarı heyecanlandırırken, bugün Paraguaylı oyuncu Fenerbahçe'yi takipten çıkardı... Gustavo Gomez kısa süre sonra tekrar Fenerbahçe'yi takip etmeye başladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)