comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye gönderme: 'Kendilerini Barcelona zannettiler'

22 Şubat 2019, Cuma 18:48
Fenerbahçe'ye gönderme: 'Kendilerini Barcelona zannettiler'

Rus eski futbolcu Boris Chuklov, Fenerbahçe'nin Zenit karşısında özellikle 2-1'den sonra çok büyük yanılgıya düştüğünü söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi'nde Zenit ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ardından Rus eski futbolcu Boris Chuklov, ülke basınına son derece çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. 


Zenit 3-1 Fenerbahçe maç haberleri


Fenerbahçe'nin süper bir kulüp olmadığını söyleyen Chuklov, özellikle 2-1'den sonra topun sürekli Fenerbahçe'de kalmasıyla ilgili olarak, "2-1'den sonraki maçı izlediniz mi? Fenerbahçe topu aldı ve kendilerini Barcelona gibi görmeye başladı. Topu vermeden oynadılar bir süre. Bu sahte bir oyundu. Fenerbahçe skoru 2-2 yapmak yerine Barcelona betimlemesini tercih etti ama öyle bir kaliteye sahip değiller. Zenit de bunu cezalandırdı." ifadelerini kullandı. 

Chuklov, Rus kulübünün yeni transferleriyle ilgili olarak, "Serdar Azmoun çok iyi oynadı. Barrios da öyle. Belki Barrios sıradışı performans sergilemedi ama görevini eksiksiz yerine getirdi. Çok inatçı. Smolnikov ve Anyukov ise beni çok şaşırttı." dedi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"