comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye Frey'den haber var! Bonservisini istiyorlar

03 Mart 2020, Salı 18:56
Fenerbahçe'ye Frey'den haber var! Bonservisini istiyorlar

Nürnberg, Fenerbahçe'den kiraladığı Frey'in bonservisini almak istiyor. Konuyla ilgili olarak Frey ve Nürnberg Sportif Direktörü Palikuca'dan açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin, Nürnberg'e kiraladığı Frey, Alman basınına yaptığı açıklamada burada mutlu olduğunu söylerken, Nürnberg kulübü ise oyuncunun bonservisini alma niyetinde. Konuyla ilgili Nürnberg kulübünden de resmi açıklama geldi. 


Fenerbahçe Haberleri: Frey Fenerbahçe'ye dönecek mi?


Fenerbahçe'ye geri dönüp dönmeyeceği konusuyla ilgili konuşan Frey, "Bence şu anda bunu konuşmak için erken. Burada kendimi çok rahat hissediyorum. Nürnberg'de uzun süre oynamayı hayal edebiliyorum. Ancak her şey benim elimde değil ve doğru olması gereken, yürütülmesi gereken başka şeyler de var." dedi. 

Öte yandan Nürnberg Sportif Direktörü Robert Palikuca, "Önce Fenerbahçe ile görüşmeyiz. Fenerbahçe ile görüşmeden Frey ve menajeri hakkında bir şey söyleyemeyiz. Ayrıca Frey ile temasta olan tek kulüp olmadığımızı da biliyoruz. 


Frey Nürnberg'de kaç gol attı?


Michael Frey bu sezon Nürnberg formasıyla ligde oynadığı 20 maçta 4 gol attı, 4 asist yaptı. Frey tüm kulvarlarda 21 maçta 5 gol, 4 asistlik performans sergiledi. 
Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)