comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye eski hocasından uyarı: "Bu kadro ile olmaz!

02 Ekim 2018, Salı 22:09
Fenerbahçe'ye eski hocasından uyarı:

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Advocaat'ın bir dönem yardımcılığını yapan Mario Been, Cocu'nun elindeki kadronun kalitesiz olduğunu söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin eski teknik direktörlerinden Dick Advocaat'ın yardımcılığını yapan Mario Been, Cocu'nun elindeki kadronun yetersiz olduğunu ve bu kalitedeki bir kadronun Galatasaray ve Beşiktaş ile rekabet etmesinin zor olduğunu söyledi. 


Fenerbahçe Haberleri: Cocu gidecek mi?


Mario Been, Hollanda basınına yaptığı açıklamada, ""Fenerbahçe'nin kadrosu kötü. Bizim dönemimizde bundan daha iyi bir kadro vardı. Ali Koç genç oyuncuları takıma monte etti ama Beşiktaş ve Galatasaray ile rekabet etmek zorundasınız. Sadece genç oyuncularla bu iş olmaz." dedi. 

Yeniden bir takım kurmanın sabır işi olduğunu söyleyen Mario Been, "Fenerbahçe bu sezon çok fazla transfer yaptı ama bu oyuncuların hemen takıma adapte olmasını bekleyemezsiniz. Biraz zaman geçmesi lazım. Fenerbahçe değişim sürecinde. Ancak şu haftaya kadar olan tabloya bakıldığında bu kadronun ciddi anlamda kalite eksiği var." diye konuştu. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

FutbolArena Transfer Arenası (20 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.