comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'ye Emre Mor şoku! Yeni takımını eski menajeri açıkladı

22 Ağustos 2017, Salı 01:00
Fenerbahçe'ye Emre Mor şoku! Yeni takımını eski menajeri açıkladı

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Emre Mor konusunda son dakika açıklaması! Genç futbolcunun yollarını ayırdığı menajer Muzzi Özcan, Emre'nin yeni takımını açıkladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer gündeminde yer alan Emre Mor'la ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı Lacivertlilerin kadrosuna katmak istediği genç yıldız flaş bir karar aldı. Emre Mor, menajeri Muzzi Özcan ile yollarını ayırdı. Emre Mor'un bu kararından sonra Fenerbahçe'ye transferinin ne durumda olacağı merak edilirken, Muzzi Özcan konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. 
 

Fenerbahçe'nin transfer listesindeki Emre Mor menajeri Muzzi Özcan ile neden yollarını ayırdı?


Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Emre Mor flaş bir kararla menajeri Muzzi Özcan ile yollar ayrıldı. Bu gelişmelerin ardından sarı laciverti yönetimin nasıl bir karar alınacağı merak edilirken, Hürriyet'in haberine Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım bu gelişmelerin ardından Emre Mor'un babası Ersoy Mor ile temas kurdu. Ancak Emre Mor'un kariyerine Avrupa'da devam etmek istediği ve menajer Bektaş Demirtaş'ın Milan transferi için somut adımlar atacağı ifade edildi. 


Emre Mor hangi takıma transfer olacak? Eski menajeri Muzzi Özcan açıkladı


Emre Mor'un yollarını ayırdığı menajer Muzzi Özcan ise bu kararın ardından Beyaz TV'ye bağlandı ve açıklamalarda bulundu. Muzzi Özcan, "Emre Mor'u milli takıma kazandırmak için çok uğraştım ama profesyonellik dışı olaylar yaşandı. Ağırıma giden durumlar oldu. Emre Mor'un neden beni gönderdiğini sonra açıklayacağım ama kimse Emre'yi suçlamasın. Bizim onunla aramızdaki olay bizi ilgilendirir. Herkes Emre Mor'a destek olsun." ifadelerini kullandı. 

"EMRE MOR TÜRKİYE'YE GİTMEYECEK"
Muzzi Özcan son olarak Emre Mor'un hangi takıma gideceği konusunda ise canlı yayında bombayı patlattı. Genç yıldız ile Türkiye'den en çok Fenerbahçe'nin ilgilendiğini söyleyen Muzzi Özcan, "Emre Mor İtalya'ya gidecek. Türkiye'ye gelmeyecek." diye konuştu. 

Emre Mor'un bu gelişmelerin ardından Milan'la anlaştığı öğrenildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.