comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin Zenit zaferi Rus aktörü çıldırttı! 'Bu nasıl futbol?'

13 Şubat 2019, Çarşamba 20:06
Fenerbahçe'nin Zenit zaferi Rus aktörü çıldırttı! 'Bu nasıl futbol?'

Rus aktör ve aynı zamanda Zenit taraftarı olan Mikhail Boyarsky, Fenerbahçe maçının ardından Rus ekibinin performansına çok sinirlendi. 

FutbolArena Dış Haberler - Ünlü Rus film yıldızı Mikhail Boyarsky, Fenerbahçe'nin Zenit'i 1-0 mağlup ettiği maçın ardından taraftarı olduğu Zenit'e çok büyük tepki gösterdi. Boyarsky, Zenit'in oynadığı futbolun ve aldığı sonucun çok büyük hayal kırılığı yarattığını söylerken, futoblcuların bu kadar kötü oynadıklarına da tepki gösterdi. 

"BU NASIL FUTBOL?"
"Futbol çok kötüydü. Üzücüydü. Anlıyorum, uzun zamandır Zenit resmi maç yapmıyor ama Türk takımlarının sürekli oynadıklarını bilmiyorlar mı? Buna nasıl hazırlıklı olmazsınız? Takımın bu kadar hazırlıksız olması çok üzücü."

"TÜRKİYE'NİN 14. TAKIMI KARŞISINDAKİ BU MANZARA VE SONUÇ ÇOK KÖTÜ"

"Sadece Semak'ı suçlamıyorum. Herkes suçlu. Bu kötü manzaradan herkes sorumlu. Fenerbahçe Türkiye'nin 14. sıradaki takımı. Zenit ise Rusya'da ilk sırada. Bu mu bizim futbolumuzun seviyesi? Zenit daha iyi olmalı. Ülkedeki diğer takımlara göre finansal açıdan daha iyi durumda. Her şey onlar için yapılıyor. Ligde liderler ama başarısrızlılar." dedi. 

Sarı Laciverli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)