comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Fenerbahçe'nin Zenit karşısında hiç şansı olmaz!"

11 Şubat 2019, Pazartesi 18:27

Eski İstanbulsporlu futbolcu Salenko, Fenerbahçe - Zenit maçını değerlendirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin, UEFA Avrupa Ligi'nde sahasında oynayacağı Zenit karşılaşmasını futbolculuk döneminde kısa bir süre İstanbulspor forması giyen Oleg Salenko değerlendirdi. 


Fenerbahçe - Zenit UEFA Avrupa Ligi maç haberleri


49 yaşındaki Oleg Salenko, futbolculuk kariyerinde Türkiye'de İstanbulspor forması giyerken yine bir dönem Zenit'te oynamıştı. Salenko, Zenit'in değişen düzende Fenerbahçe'ye karşı daha şanslı olduğunu söyledi. 

Oleg Salenko, "Semak'ın asıl görevi lig şampiyonluğunu kazanmak. Rusya Kupası'nı feda edebilir ama Avrupa Ligi'ni asla. Çünkü yönetimin Avrupa'da da beklentisi var. Takımın iyi bir kadrosu var." diye konuşurken şu ifadeleri kullandı:
"Zenit eğer pres gücünü kullanırsa Fenerbahçe'nin hiç şansı olmaz. Semak çünkü kamp döneminde yeni bir düzen denedi. Belki sonuçlara yansımadı ama değişimde bunlar olur. Zenit'in şu anda Fenerbahçe'den daha güçlü olduğunu düşünüyorum."

"FENERBAHÇE KRİZDE"

Türkiye'deki arkadaşlarından aldığı bilgiler doğrultusunda Fenerbahçe'nin iyi durumda olmadığını söyleyen Salenko, "Türkiye'de arkadaşlarım var. Onların söylediklerine göre Fenerbahçe finansal krizde. Takım %100 hazır değil. Ancak yine de Türk takımları asla küçümsenmemeli. Zenit bunu yaparsa hataya düşer. Eğer ciddiye alırlarsa Fenerbahçe daha zayıf bir takım onlara göre." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)