comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin yeni transferi Giuliano İstanbul'a geliyor

11 Ağustos 2017, Cuma 00:08
Fenerbahçe'nin yeni transferi Giuliano İstanbul'a geliyor

Fenerbahçe'nin yeni transferi Giuliano ile her konuda anlaşılmasının ardından yıldız futbolcu İstanbul'a geliyor. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin yeni transferi Giuliano için geri sayım başladı! Sarı Lacivertlilerin kiralama konusunda her konuda anlaştığı yeni 10 numarasının İstanbul'a geliş tarihi de belli oldu. 
 

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Giuliano nasıl bir futbolcu?


Lucescu, Fenerbahçe'nin transferinde son aşamaya geldiği Giuliano hakkında Zenit'e transfer olduğu dönemde yaptığı açıklamada, "Çok önemli bir oyuncu. Profesyonelliği üst seviyede olan bir isim. Gremio'da çok iyi parladı ve Brezilya'da önemli bir isim yaptı. Dnipro'da oynadığı 4 sezonda takımın en iyi yabancı futbolcularından biri oldu. Giuliano 26 yaşında ve buna rağmen profesyonelliğini asla kaybetmeyen bir isim." 

Lucescu, Giuliano'nun Zenit'e transfer olmadan önce yaptığı açıklamada ise, "Onu ben istemiştim. Hulk ayrılmıştı çünkü takımdan ve yerini Giuliano ile doldurmayı hedefledik." ifadelerini kullandı. 
 

Fenerbahçe'nin yeni transferi Giuliano ne zaman İstanbul'a geliyor?


Fenerbahçe'nin, Zenit St. Petersburg'dan kiralık olarak transfer ettiği Giuliano'nun İstanbul'a geliş tarihi de belli oldu. Brezilyalı futbolcu 11 Ağustos Cuma günü saat 18:30'da İstanbul'da olacak. 

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.