comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin yeni sol bek adayı Maximiliano Olivera

19 Ocak 2018, Cuma 09:18
Fenerbahçe'nin yeni sol bek adayı Maximiliano Olivera

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken sol bek konusunda bir iddia daha ortaya atıldı. Fiorentina'nın gözden çıkardığı Maximiliano Olivera için Fenerbahçe'nin devrede olduğu iddia edildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de sol bek arayışları devam ederken yönetimin listesine aldığı son isim Fiorentina'da oynayan Maximiliano Olivera oldu. İtalyan basınında da çıkan haberlerde Maximiliano Olivera'nın ön planda düşünüldüğü öne sürüldü. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da. 

Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda sol bek arayışında olan ancak gerek yüksek maliyet gerekse yabancı kontenjanının dolu olmasından dolayı yönetim yine de girişimlerini sürdürüyor.
Fotomaç'ın derlediği ve İtalyan medyasında da çıkan haberlere göre, daha önce sol bek için bir çok kişinin ismi geçse de şu anda gündemde bulunan Fiorentinali Maximiliano Olivera'nın ön planda olduğu iddia edildi. İtalyan basınına göre Fenerbahçe'nin Olivera ile anlaşmak üzere olduğu ve transferde herhangi bir pürüz olmadığı belirtildi..
 

Maxi Olivera kimdir? Maxi Olivera'nın oynadığı takımlar


1992 doğumlu Olivera, Montevideo Wanderers'ın altyapısından yetişti. Uruguaylı sol bek daha sonra CA Penarol takımında kendini gösterdikten sonra Fiorentina'nın yolunu tutmuştu. Fiorentina'da çok süre alamayan 26 yaşındaki savunmacı bu sezon 4 m Serie A maçında forma giydi. Maxi Olivera sol bek dışında stoper ve önliberoda da görev yapabiliyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)