comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin yeni forveti Allahyar Sayyadmanesh kimdir?

04 Mayıs 2019, Cumartesi 02:41
Fenerbahçe'nin yeni forveti Allahyar Sayyadmanesh kimdir?

Fenerbahçe'nin İran'ın İstiklal takımında forma giyen genç forvet Allahyar Sayyadmanesh ile anlaştığı iddia edildi. Peki Allahyar Sayyadmanesh kimdir? Allahyar Sayyadmanesh hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe ile ilgili sürpriz bir transfer iddiası İran basınından geldi. Sarı Lacivertlilerin İran'ın İstiklal takımında forma giyen 17 yaşındaki santrfor Allahyar Sayyadmanesh ile anlaştığı iddia edildi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Allahyar Sayyadmanesh kimdir?


Bu gelişmenin ardından sosyal medyada Fenerbahçe taraftarları Allahyar Sayyadmanesh hakkında araştırmaya yapmaya başladı. Allahyar Sayyadmanesh kimdir? Allahyar Sayyadmanesh nereli? Allahyar Sayyadmanesh kaç yaşında? Allahyar Sayyadmanesh'in kaç golü var? Allahyar Sayyadmanesh kariyeri ve Allahyar Sayyadmanesh tranasfermarkt bilgileri şeklinde yapılan aramalara dair tüm bilgilere haberimizin devamından ulabilirsiniz. 


Allahyar Sayyadmanesh transfermarkt bilgileri


Allahyar Sayyadmanesh 17 yaşında ve santrfor mevkinde forma giyiyor. Allahyar Sayyadmanesh 1.82 bnoyunda. Allahyar Sayyadmanesh şu anda İran'ın İstiklal takımıdna oynuyor. Daha önce İran'ın Padideh ve Saipa U19 takımlarında forma giyen genç futbolcu, bu sezon tüm kulvarlarda çıktığı 17 maçta 821 dakika sahada kalırken, 2 gol attı ve 2 asist yaptı. 
GUARDIAN POTANSİYELİ YÜKSEK GENÇLER ARASINDA GÖSTERDİ

İranlı forvet Allahyar Sayyadmanesh, yakın zaman önce İngiliz basınında Guardian tarafından potansiyeli yüksek 60 genç futbolcu arasında gösterildi. Guardian, İranlı forvet Allahyar Sayyadmanesh'i gelecekte yükselen bir değer olarak gösterirken, Allahyar Sayyadmanesh'in önümüzdeki sezondan itibaren Fenerbahçe'de forma giyeceği ve transferde her konuda anlaşma sağlandığı İran yerel basınında duyuruldu. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)