comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin yardımcıları yazılı açıklama yapacak! Kocaman ise...

11 Ekim 2018, Perşembe 15:00
Fenerbahçe'nin yardımcıları yazılı açıklama yapacak! Kocaman ise...

Fenerbahçe'de görevine son verilen 3 yardımcı hocayla alakalı yeni gelişmeler yaşanıyor. Yardımcı antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk ve kondisyoner Alper Aşçı önemli bir karar aldı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un önceki gün yaptığı açıklamalarda 3 yardımcı hocanın neden görevine son verildiğine yönelik bilgiler gündeme bomba gibi düşer söz konusu isimler önemli bir karar aldı.
 

Fenerbahçe'e görevine son verilen yardımcıların açıklamaları


Fenerbahçe'nin görevlerine son verdiği yardımcı antrenörler yarın bir yazılı açıklama yapacak. Yardımcı antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk ve kondisyoner Alper Aşçı aldıkları karar doğrultusunda kulübe ve Ali Koç'a dava açmaya hazırlanırken yarın da yazılı açıklamayla kamuoyuna bilgi sunacak.

Öte yandan şu anda İngiltere'de bulunan Aykut Kocaman ise gelecek hafta bir televizyon programına katılarak açıklamalarda bulunacak. Alınan bilgilere Kocaman'ın Ali Koç'un bazı açıklamalarından rahatsızlık duyduğunu ve de sportif direktör Damien Comolli'nin Ali Koç'a yanlış bilgi verdiğini ve gelecek bu durumla alakalı konuşacağı ifade edildi.
 

Ali Koç'un yardımcı antrenörler ilgili söylediği sözler


"Kayserispor maçının 2 gün sonrasında yoğun bir antrenman gerçekleştiriliyor. Oyuncular tepki gösteriyorlar. Durumu teknik direktöre iletiyorlar. Dayanıklılık testinin zamanlamasının yanlış olduğu ortaya çıkıyor. Bu metodun çok ağır sonuçlar vereceği ortaya çıkıyor. Futbolcularımızın moralini bozucu davranışlar giderek artıyor. Mevcut işleyişin bozulması için de çaba gösteriyorlar. Araştırmalar sonra dayanıklılık testlerinin yanlış yapıldığı ortaya çıkıyor. Bunların ciddi sakatlıklar yaratabileceği orta çıkıyor."
"BEŞİKTAŞ MAÇINA HALI GETİRDİLER"

"Beşiktaş maçı öncesi tesis içinde çalışanlara ve oyunculara tamamen olumsuz eleştirilerde bulunarak havayı bozuyorlar. O gün bir prim açıklanıyor. Primin yetersiz olduğu, yönetimin yetersiz olduğu şeklinde aleni şekilde konuşmaya başlıyorlar. Beşiktaş maçında takım stada geldiği sırada soyunma odasında yerde bir halı gören Cocu'nun yardımcıları 'Bu ne?' diye sorunca bu arkadaşlar 'Beşiktaş maçı sonrası hocanın cenazesini bu halıya saracağız' açıklamasını yaparak dalga geçiyorlar. Bir plan dahilinde yaptık. İyi de oldu. Dostumuzu düşmanımızı gördük. Birçok yalan yanlış spekülasyonlar yapıldı. Herkes içini döktü."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.