comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

"Fenerbahçe'nin Van Persie ve Ozan Tufan konusunda ne yaptığını anlamıyorum."

06 Ocak 2018, Cumartesi 22:57

Fenerbahçe'de Van Persie ve Ozan Tufan'ın kadro dışı bırakılmasıyla ilgili eski Beşiktaşlı futbolcu Oktay Derelioğlu değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Antalya kampına götürülmeyen ve biletleri kesilen Van Persie ile Ozan Tufan'ın gelecekleri konusunda belirsizlik devam ediyor. Aykut Kocaman tarafından Antalya kampına çağrılmayan iki futbolcunun durumu hakkınad Oktay Derelioğlu çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Fenerbahçe'de Van Persie ve Ozan Tufan ayrılıyor mu?


Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Van Persie ve Ozan Tufan'ın durumlarıyla ilgili olarak Kanal 24'te Oktay Derelioğlu şunları söyledi:

"FENERBAHÇE NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR ANLAMIYORUM"
Fenerbahçe ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Van Persie'ye paraları akıtıyorsun verim yok. Satmaya kalksan alan yok. Ozan Tufan'ı parlatacaksın. Üzerindeki tozu alacaksın, silkeleyeceksin. Gerekirse allayacaksın, pullayacaksın. Bu iş bir market, satış pazarlamadır. 9 milyon euro verdiğin oyuncuyu yollayacaksan da sistemi bu değil yani. 

"SEN ELİNDEKİ MALI İKİNCİ EL SATIŞ REYONUNA KOYARSAN..."

Ozan'ın performansını konuşmuyorum. Performans son iş. Ortada bir maliyet ve harcanan para var. Bu paranın dönüşünü sağlamak için elindeki malı ikinci el satış reyonuna koyarsan, burada duracağına ver ben alayım derler, alıp giderler. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)