comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin UEFA kadrosuna aldığı 3 futbolcu

02 Şubat 2019, Cumartesi 13:36
Fenerbahçe'nin UEFA kadrosuna aldığı 3 futbolcu

Fenerbahçe'nin UEFA listesine eklediği 3 futbolcu belli oldu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında Fenerbahçe sahasında Göztepe'yi 2-0 mağlup etti. Sarı lacivertli takımda yeni transfer edilen 5 oyuncunun yanında sezonun ilk yarısında UEFA kadrosuna eklenmeyen Nabil Dirar, Roberto Soldado ve Mehmet Ekici ile birlikte 8 futbolcudan 3'ü arasında tercih yapıldı. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe'nin UEFA kadrosu


UEFA Avrupa Ligi'nde Zenit ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de UEFA kadrosu belli oldu. UEFA Avrupa Ligi'nde yoluna devam eden Fenerbahçe ve Galatasaray, UEFA statüsü gereği aynı sayıda futbolcuları listeden çıkarmaları halinde 3 yeni transferlerini listeye yazdırabilecek.  Sarı lacivertli takımda Sadık Çiftpınar, Tolgay Arslan ve Victor Moses, UEFA'ya bildirilen 3 futbolcu oldu. 

FENERBAHÇE'DE 4 İSİM GİTTİ, 5 TRANSFER GELDİ
Fenerbahçe'de ise Sadık Çiftpınar, Serdar Aziz, Victor Moses, Tolgay Arslan ve Miha Zajc transfer edildi. Sarı lacivertlilerde Diego Reyes, Barış Alıcı, Yiğithan Güveli, Uygar Mert Zeybek ve Aatif'la da yollar ayrılmıştı. Bu oyuncular arasında Barış Alıcı, Yiğithan Güveli, Aatif ve Diego Reyes aynı zamanda UEFA listesinde de yer alıyorlardı.

Sarı lacivertlilerde ayrıca Mehmet Ekici, Nabil Dirar ve Soldado sezonun ilk yarısında UEFA'ya bildirilen listede yer almamışlardır. Yeni transfer edilen oyuncularla birlikte toplamda 8 futbolcudan sadece 3'ü listeye dahil edilebildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)