comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin transferdeki gözdesi Gustavo Gomez'den heyecanlandıran hareket

22 Ağustos 2017, Salı 21:19
Fenerbahçe'nin transferdeki gözdesi Gustavo Gomez'den heyecanlandıran hareket

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Gustavo Gomez'de yeni gelişmeler yaşanıyor. 

FutbolArena - Fenerbahçe Gustavo Gomez'i transfer ediyor mu? Milano'da devam eden görüşmelerin ardından Paraguaylı futbolcunun menajeri transferin gerçekleşmeyeceğini ve oyuncunun Milan'da kalacağını açıklamasına rağmen yeni gelişmeler yaşanıyor. 


Fenerbahçe Gustavo Gomez'i transfer ediyor mu?


Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Gustavo Gomez konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Milano'da yapılan görüşmeler hala devam ederken, Paraguaylı stoperin twitter hesabından Fenerbahçe'yi takibe alması taraftarlarda büyük heyecan uyandırdı. 
 

Fenerbahçe'nin Gustavo Gomez transferinde son dakika haberleri


Fenerbahçe'nin stoper transferinde kadrosuna katmak istediği Gustavo Gomez için İtalya'da yapılan görüşmelerin ardından Paraguaylı futbolcun menajeri yaptığı açıklamada, "Gomez Milan'da kalacak." ifadelerini kullanmıştı. Ancak bu açıklamaya rağmen Fenerbahçe yönetimi hala transferden vazgeçmiş değil. Oyuncunun menajeri ve Milan kulübüyle görüşmelerini sürdüren sarı lacivertli yöneticiler, Gustavo Gomez'i satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak istiyor. 

MILAN'IN FENERBAHÇE'DEN İSTEĞİ
Fenerbahçe kulübü, UEFA Finansal Fair Play kuralları nedeniyle Gustavo Gomez'i satın alma opsiyonuyla kiralamak isterken, Milan yönetimi ise opsiyonun garanti olması talebinde bulundu. İtalyanlar kesin olarak sezon sonunda Fenerbahçe'nin Gustavo Gomez'i satın almasını beklerken, sarı lacivertlilerin ilk teklifi performans odaklı oldu. Bu doğrultuda iki taraf arasındaki görüşmeler devam ederken, henüz net bir sonuç yok. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.