comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin transfer planını Aatif bozdu

08 Eylül 2017, Cuma 18:14
Fenerbahçe'nin transfer planını Aatif bozdu

Fenerbahçe taraftarlarının yaz döneminde merakla beklediği orta saha transferi için yönetimin planını Aatif Chahechouhe bozdu. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe Transfer gündeminin son gününde çarpıcı bir gelişme yaşandı. Takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olan Aatif Chahechouhe'nun transferiyle ilgili Gençlerbirliği cephesinde anlaşmaya varılmıştı fakat vazgeçildi. Aatif ve FB Transfer gelişmelerinin perde arkası FutbolArena'da!


Fenerbahçe'de Aatif Chahechouhe transfer oluyor mu?


Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana beklenen performansı veremeyen Aatif Chahechouhe'nun takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olurken, bu transfer gündeminin son günlerinde sürpriz bir gelişme yaşandı.  Fenerbahçe ve Gençlerbirliği, Aatıf'ın transferi konusunda anlaşmaya vardı. Faslı futbolcu da Başkent ekibine gidebileceğini yönetime iletti fakat son anda vazgeçti. Fenerbahçe ise Aatif'in son anda karar değiştirmesinden dolayı planladığı orta saha transferini yapamadı.

MESUT BAKKAL FUTBOLARENA'YA AÇIKLAMIŞTI:
Gençlerbirliği'nde göreve başlayan teknik direktör Mesut Bakkal, Aatif Chahechouhe transferiyle ilgili kısa ve net bir açıkma yaptı. FutbolArena'ya konuşan deneyimli teknik adam, "Aatif'ı istedik ama olmadı. Transfer defterini kapattık" dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.