comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin transfer hedefi Gustavo Gomez'den ilginç hareket

23 Ağustos 2017, Çarşamba 13:17
Fenerbahçe'nin transfer hedefi Gustavo Gomez'den ilginç hareket

Fenerbahçe'nin uzun süredir transfer etmek istediği Paraguaylı savunmacı ilginç bir davranışta bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe transfer konusundaki en önemli hedeflerinden biri olan Milan'ın stoperi Gustavo Gomez, yaptığı davranışlarla Fenerbahçe taraftarlarını şaşırttı. 

ÖNCE TAKİBE ALDI, SONRA ÇIKARDI, SONRA TEKRAR TAKİBE ALDI
Dün Fenerbahçe yöneticileri ile Milan yöneticileri Milano'da bir toplantı yapmış ve ardından Gustavo Gomez, Fenerbahçe'yi twitter hesabından takibe almıştı.

Gomez'in bu davranışı taraftarı heyecanlandırırken, bugün Paraguaylı oyuncu Fenerbahçe'yi takipten çıkardı... Gustavo Gomez kısa süre sonra tekrar Fenerbahçe'yi takip etmeye başladı.


Fenerbahçe Gustavo Gomez'i transfer edecek mi?


Fenerbahçe'nin stoper transferinde kadrosuna katmak istediği Gustavo Gomez için İtalya'da yapılan görüşmelerin ardından Paraguaylı futbolcun menajeri yaptığı açıklamada, "Gomez Milan'da kalacak." ifadelerini kullanmıştı. Ancak bu açıklamaya rağmen Fenerbahçe yönetimi hala transferden vazgeçmiş değil. Oyuncunun menajeri ve Milan kulübüyle görüşmelerini sürdüren sarı lacivertli yöneticiler, Gustavo Gomez'i satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak istiyor. 

MILAN'IN FENERBAHÇE'DEN İSTEĞİ

Fenerbahçe kulübü, UEFA Finansal Fair Play kuralları nedeniyle Gustavo Gomez'i satın alma opsiyonuyla kiralamak isterken, Milan yönetimi ise opsiyonun garanti olması talebinde bulundu. İtalyanlar kesin olarak sezon sonunda Fenerbahçe'nin Gustavo Gomez'i satın almasını beklerken, sarı lacivertlilerin ilk teklifi performans odaklı oldu. Bu doğrultuda iki taraf arasındaki görüşmeler devam ederken, henüz net bir sonuç yok. 

 
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)