comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Gabigol'den açıklama!

07 Ekim 2017, Cumartesi 20:57
Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği Gabigol'den açıklama!

Fenerbahçe'nin geçmiş yıllarda transfer etmek istediği ve bu sezon başında da kiralık olarak kadrosuna katmayı düşündüğü Gabigol, Portekiz basınına konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin bir süredir transfer etmek için çaba harcadığı ancak kadrosuna katamadığı Gabigol, Inter'den sonra Benfica'da da kadroya giremiyor.

PORTEKİZLİLER DE ŞİKAYETÇİ 
Inter'in ardından Benfica'da da yedek kalan Gabigol için gösterilen tepkiler iki ülkede de benzer. Genç oyuncunun yeterince çalışmadığı ve taktik disipline uymadığı yorumları yapılıyor. 

Gabigol bu yüzden Benfica'da da yeterli süre alamadı ve bu sezon sahada 3 maçta toplam 89 dakika oynadı.


Gabigol: "İnter'de kötü değildim"


Öte yandan Gabigol ise Portekiz basınına kendisini savundu. İnter'de kötü olmadığını düşünen Gabigol, "Oraya çok genç yaşta gittim. Henüz 20 yaşındaydım. Avrupa futbolu Brezilya'dan çok farklı." dedi. Gabigol çalışması gerektiğini belirtirken, "Çalışmalı ve ilk 11 için şansımı beklemeliyim" yorumunda bulundu. 

Sezon başında bir yıllığına Benfica'ya kiralanan Gabigol'ün devre arasında Inter'e geri gönderileceği yönündeki haberler hakkında da açıklama yapan Gabigol, "Şimdilik sezon sonuna kadar Benfica'da kalmak istiyorum" dedi.

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"