comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin rakibi iddialı: "Korkmuyoruz"

04 Ağustos 2017, Cuma 16:53
Fenerbahçe'nin rakibi iddialı:

Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'ndeki rakibi Vardar'ın futbolcuları tur için iddialı açıklamalarda bulundular.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'ndeki rakibi Vardar'ın futbolcuları eşleşmeyle ilgili değerlendirmelerde bulundular. Vardar takımında top koşturan Boban Nikolov, Stefan Spirovski ve Damir Kojashevikj kurayla ilgili iddialı yorumlarda bulundular.
 

Fenerbahçe'nin rakibi Vardar'ın futbolcularından kura yorumu


Boban Nikolov: "Fenerbahçe çok güçlü bir takım fakat biz korkmuyoruz. Fenerbahçe her zaman yıldız oyunculardan kurulu bir takım olmuştur. Her iki maçın da iyi geçeceğini düşünüyorum. Elimizden geleni yapacağız."

Stefan Spirovski: "Fenerbahçe güçlü bir rakip. Türkiye'de her sezon şampiyonluğa oynayan ve Avrupa'da yer alan bir takım. İki ilginç maç olacak. Avrupa Ligi'nde gruplara kalmak için mücadele edeceğiz."
Damir Kojashevikj: "Muhtemel rakipler arasından dürüst olmak gerekirse en zoru bize düştü. Kopenhag maçında son 15 dakika hariç iyi mücadele ettik ve herkesle başa çıkabileceğimizi gösterdik. Fenerbahçe'den korkmuyoruz. İyi oyuncuları var ama futbol bir takım oyunu. Takım ruhuyla kazanan taraf biz olacağız."
 

Avrupa Ligi Playoff maçları ne zaman?

 
UEFA Avrupa Ligi playoff turu karşılaşmaları 17 ve 24 Ağustos tarihlerinde oynanacak.
 
Fenerbahçe turu geçmesi halinde, UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasına kalacak. Gruplar için kura çekimi 25 Ağustos günü yapılacak. 


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)