comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin Mohikan uygulamasına yoğun ilgi (Mohikan nedir?)

27 Ekim 2020, Salı 19:19
Fenerbahçe'nin Mohikan uygulamasına yoğun ilgi (Mohikan nedir?)

Fenerbahçe'nin yeni uygulaması Mohikan'a sarı lacivertli taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü, sarı lacivertli taraftarlar için çıkartılan Mohikan uygulamasının lansmanını Ülker Stadyumu'nda gerçekleştirdi. Mohikan uygulaması indirilme sayısı ile kısa süre için IOS ve Android'de üst sıralara yükseldi. IOS'ta 2. sıraya kadar yükselen Mohikan uygulaması, Android'de ise 16. sırada yer buldu.

 

Mohikan nasıl indirilir? Fenerbahçe'den Mohikan açıklaması

"Sen mücadelecisin, sen savaşçısın, sen kararlısın, sen yaratıcısın ve sen fedakarsın. Bitmek bilmeyen tutkunla, yüreğinde sönmeyen ateşinle, ruhuna işlenmiş aşkınla sen Mohikansın. Durmayan, susmayan, sınırlara sığmayan Mohikan artık dijitalde!
 
Sana özel armalarla, sana özel fırsatlarla artık sarı lacivert ailene bir adım daha yakınsın. Evde, işte, okulda, tribünde, sarı lacivertin olduğu her yerde Mohikan ile artık daha güçlüsün.
 
Fenerbahçemizin tarihinin derinliklerine inebileceğin, cevapladığın eğlenceli sorularla puanlar kazanabileceğin, Fenerium alışverişlerinde puanlar toplayabileceğin, kazandığın bu statü puanlarıyla Başkanımıza, Yönetim Kurulu Üyelerimize ve sporcularımıza sorular sorabileceğin yepyeni bir uygulama seni bekliyor.
 
Mohikan uygulamasını indirdiğin andan itibaren Kulübümüz ile arandaki iletişimi kuvvetlendiren, farklı etkileşim özellikleri barındıran, yeni proje fikirlerini bize iletebileceğin hikayeler de seninle olacak.
 
Sana özel bu ayrıcalıkların, kampanyaların ve fırsatların tamamını görmek için sen de Mohikan'ı indirebilirsin.

Sen, ben, o değil; biziz! Bizler gücünü kısılan seslerden, ıslanmış formalardan, tekmeye kafa atanlardan, Fenerbahçe'ye hasta olanlardan alan Mohikanlarız!"

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

IOS'TAN İNDİRMEK İÇİN

ANDROID'DEN İNDİRMEK İÇİN

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)