comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin maç kadrosunda 7 eksik! Sağ bek sıkıntısı

20 Kasım 2020, Cuma 14:34
Fenerbahçe'nin maç kadrosunda 7 eksik! Sağ bek sıkıntısı

Fenerbahçe'de Gökhan Gönül'ün sakatlığının ardından Nazım Sangare ağrılarının devam etmesi nedeniyle çalışmayı yarım bıraktı. Gençlerbirliği maçı kadrosu açıklandı.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'de Gençlerbirliği ile oynayacağı maç öncesi sağ bek sıkıntısı yaşanıyor. Gökhan Gönül'ün sakatlığı nedeniyle tedavisi devam ederken, milli takımdan sakat dönen Nazım Sangare son idmanı yarıda bıraktı. Fenerbahçe'de 7 futbolcu Gençlerbirliği maçının kadrosuna alınmadı.

 

Fenerbahçe'de sakatlıklarda son durum

Fenerbahçe, Süper Lig'in 9. haftasında Eryaman Stadyumu'nda Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla tamamladı.

FENERBAHÇE'DE 7 FUTBOLCU ANKARA'YA GÖTÜRÜLMEDİ

Fenerbahçe'de Nazım Sangare, Gökhan Gönül, Tolga Ciğerci, Enner Valencia, Harun Tekin, Kemal Ademi ve Sinan Gümüş, Gençlerbirliği kafilesinde yer almadılar.

Gökhan Gönül ve Harun Tekin'in tedavilerine devam edilirken; Sinan Gümüş ise antrenmanda yer almadı. Kemal Ademi, gribal enfeksiyon; Tolga Ciğerci de adalesinde tespit edilen 2. derece yırtık nedeniyle idmana katılmadı.

Milli takımda sakatlanan Nazım Sangare de antrenmanın ilk bölümünde yer alırken ağrılarının devam etmesi nedeniyle çalışmayı yarım bıraktı.

FENERBAHÇE'DE 2 KORONAVİRÜS VAKASI

Aynı zamanda Fenerbahçe'nin sosyal medyadan yayınladığı açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Gençlerbirliği maçına yönelik yapılan rutin Covid-19 testlerinde takımımızda 1 oyuncunun test sonuçları pozitif çıkmıştır. Daha önce milli takımında pozitif olan yabancı oyuncumuz ile sayı 2'ye yükselmiştir. Oyuncularımız izolasyona alınarak karantina süreçleri başlamıştır."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"