comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin istediği forvete 25 milyon euro istediler

09 Ağustos 2017, Çarşamba 22:53
Fenerbahçe'nin istediği forvete 25 milyon euro istediler

Fenerbahçe'nin bir süre önce gündeminde olduğu iddia edilen Gremio'nun forveti Luan'nın bonservis bedelinin 25 milyon euro olduğu açıklanırken, golcü futbolcu için Liverpool ve Arsenal de devreye girdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'nin bir süre önce transfer gündeminde olduğu iddia edilen Gremio'nun golcüsü Luan'ın transferinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Gremio Başkanı Romildo Bolzan'ın Spartak Moskova ile görüştüklerini ve bu transferin sonuçlanmasının yakın olduğunu açıklamasının ardından Liverpool ve Arsenal de devreye girdi.  


Fenerbahçe Soldado dışında forvet transferi yapacak mı?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın geçtiğimiz günlerde bu hafta 4 yıldız oyuncu alacağız açıklamasının ardından kamuoyunda Soldado dışında bir forvet transferinin daha yapılacağı konuşulurken, bir süre önce sarı lacivertlilerin gündeminde olduğu iddia edilen Gremio'nun golcüsü Luan için, Liverpool ve Arsenal devreye girdi. 

25 MİLYON EURO BONSERVİS BEDELİ!
Spartak Moskova'nın görüştüğü Luan için Gremio'ya 25 milyon euro ödeyeceği belirtilirken, bu transferin henüz resmiyet kazanmamasının ardından Liverpool ve Arsenal'in devreye girmesinin golcü futbolcunun kafasını karıştırdı. İngiliz basınına yansıyan haberlere göre; Spartak Moskova, Gremio'yu ikna etmesine rağmen İngiltere'den gelen teklifler Luan'ın aklını karıştı. Önümüzdeki günlerde transferin resmiyet kazanması bekleniyor. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.